Jūrmalas Sporta skolas džudisti izcīna izcilus panākumus Latvijas meistarsacīkstēs

2023 gada 4.martā notika Latvijas meistarsacīkstes vecuma grupā U-14 un U-16, kas pulcēja 294 labākos valsts džudistus. Jūrmalas Sporta skolas sportisti ar četrām zelta medaļām, divām sudraba un vienu bronzas medaļu izcīnīja otro vietu kopvērtējumā 26 klubu konkurencē.
Par Latvijas čempioniem vecuma grupā U-14 kļuva , Bogdans Červinskis un Marjans Karols, bronzas medaļas izcīnīja Nils Siņagins . U-16 vecuma grupā par Latvijas čempioniem kļuva Edgars Kurgans, Ēriks Homka un  sudraba medaļas izcīnija Bogdans Červinskis un Aleksandrs Sergejevs. Liels paldies sportistiem, treneriem Vladislavam Minginovičam un Vjačeslavam Moisejevam un bērnu vecākiem par padarīto darbu un sasniegumiem. Rei.