Ziemas regbija sacensības

Jaunais sezonas gads iesākās ar regbija aktivitāti Jūrmalā. Kamēr Latvijas regbija U-15 izlase gatavojas Rugby Europe čempionāta spēlēm un jaunie regbisti U12 (arī 4 JSS audzēkņi) pavada meistarklasi Olimpiskajā centrā, tikmēr arī Jūrmalā regbijs mostas no ziemas miega.

Pagājušajā nedēļā februāra izskaņā notika divi Jūrmalas pilsētas mēroga turnīri.

23.02.2023. Jūrmalas Sporta skolas regbija nodaļa organizēja Lentīšu regbija (starptautiski zināms kā TAGRUGBY) skolēnu sacensību starp Jūrmalas skolu skolēniem 1.-2.klašu un 5.-6. klašu vecuma grupās, kas notika sporta namā “Taurenītis”. Šoreiz pieteicās tikai trīs skolas – Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Vaivaru pamatskola un Jūrmalas Aspazijas pamatskola. Kopā piedalījās četras komandas, savā starpā izspēlējot sešas spēles, kā arī komandām palīdzēja Jūrmalas Sporta skolas regbija nodaļas audzēkņi.

Rezultāti:

1. – 2.kl. vec. gr.:

1. vieta JVĢ

2. Vaivaru pamatskola

5. – 6. kl.vec.gr.:

1. vieta Jūrmalas Aspazijas pamatskola

2. vieta Vaivaru pamatskola

25.02.2023. Jūrmalas pilsētas stadionā, Jūrmalas Sporta skolas regbija nodaļa organizēja “Ziemas balvu 2023” regbijā 5 (pludmales regbijs) sniegā, starp Latvijas un Lietuvas U8,10,12,14 komandām. Pavisam maziņie un jaunie regbisti, tostarp arī pirmsskolnieki, kuri stiprināja U8 komandas rindas un spēlēja bez kontakta Lentīšu (TAG) regbiju, savukārt pārējās komandas regbiju 5 (ziemas apstākļos, t.i. sniegā, kupenās). Ārpus turnīra Lietuvas U15 komanda uzspēlēja draudzības spēli ar JSS un Livonijas apvienoto komandu  U15.

Rezultāti:

U8

1. vieta Lietuva, Kauno sporto mokykla „Gaja“

2.  vieta Jūrmalas Sporta skola

U10

1. vieta Lietuva, Kauno sporto mokykla „Gaja“

2. vieta Jūrmalas Sporta skola

3. vieta RK “Mītava”

U12

1. vieta Lietuva 1 komanda, Kauno sporto mokykla „Gaja“

2. vieta Jūrmalas Sporta skola

3. vieta Lietuva 2 komanda, Kauno sporto mokykla „Gaja“

4. vieta RK “Mītava”

U14

1. vieta Lietuva 1 komanda, Kauno sporto mokykla „Gaja“

2. vieta RK “Livonia”

3. vieta RK “Mītava”

4. vieta Jūrmalas Sporta skola

5. vieta Lietuva 2 komanda,  Kauno sporto mokykla „Gaja“

U15 Lietuvas komanda pārspēja JSS/Livoniju

Secinājumi: kopumā abi sporta pasākumi izdevās, mērķi un uzdevumi tika izpildīti. Plānojam šos turnīrus arī iekļaut spēļu sacensību kalendārā Jūrmalā. Turpināsim cītīgi trenēties un gatavoties sezonai. Jau 23.04. norisināsies 1. posms LČ bērniem un jauniešiem. Pārstāvēsim pilsētu un, sportisti, kuri tiks izlasē, arī valsti.

Paldies visiem, kuri iesaistījās un atbalstīja – vecākiem, Jūrmalas Sporta skolai, Jūrmalas pilsētas domei, Latvijas regbija federācijas un citiem pārstāvjiem.

Regbija nodaļas vecākais treneris Einārs Zods

Ziemas regbija sacensības