Sacensību kalendārs

Jūrmalas sporta skolas sacensību kalendārs -2019.gada septembris-decembris.

Datums Sporta veids, vecuma grupa Sacensību nosaukums   Vieta, laiks Treneris
septembris
1.09 Futbols, 2008.g. Zemgales Jaunatnes čempionāts Jelgava-10:00 N.Kulmanakovs
07.09. 2019 Optimist U10, U12, U 16 Laser 4,7 U17 Laser R U17 Rudens Kauss Priedaine, Jūrmala Aile, Ailis
7.09 Futbols. 2013.g. Iecavas kauss Iecava-10:00 A.Dmitrijevs
07.09.2019 Vieglatlētika LSC atklātais čempionāts stadionā, 5.kārta Rīga A.Titovs, A.Muša
8.09 Futbols. 2012.g. Lion Cup Rīga-10:00 A.Dmitrijevs
14.09 Futbols. 2012.g. Ateitis cup Lietuva-10:00 A.Dmitrijevs
14.09.19 Vieglatlētika LSC atklātais čempionāts stadionā, 6.kārta Rīga A.Titovs
13-15.09 Futbols. 2009.g. Uzvarētāju kauss Tukums-10:00 A.Briļs
21.09.19 P, U12, U10 Vieglatlētika Tukuma vieglatlētikas kluba rudens atklātās sacensības Tukums A.Muša
21.09.2019 Optimist U10, U12, U 16 Laser 4,7 U17               Laser R U17 Rudens Kauss Priedaine, Jūrmala Aile, Ailis
21.09. Ssg,mt3,mt4 Džudo II JELGAVAS DŽUDO KAUSS 2019  Jelgava, Mātera ielā 44a V. Minginovičs
21-22.09 Futbols. 2008.g Iecavas kauss Iecava-10:00 N.Kulmanakovs
21.09.19 Vieglatlētika We Run Riga Rīga A.Muša
21.09.2019 Basketbols U12 Jugla 2- Jūrmala 11:00, Jugla K.Bože
21.09.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Jugla 13:00 Jugla K.Bože
21.09.2019 Basketbols U13 East Ball- Jūrmala 12:00 Rīga A.Pirktiņa
21.09.2019 Basketbols U13 Jūrmala- Ādaži 14:30 Rīga A.Pirktiņa
21.-22.09.2019. Mākslas vingrošana SMP-3, MT-7, MT-4 25. “Mazā un Lielā grācija 2019” Jūrmala Olga Timofejeva, Inga Timofejeva Ilvija Jāpiņa
22.09 Futbols. 2009.g. Zemgales Jaunatnes čempionāts Jelgava-10:00 A.Briļs
22.09.2019 Basketbols U12 Saldus-Jūrmala 10:00 Saldus K.Bože
22.09.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Liepāja 13:00 Saldus K.Bože
22.09.2019 Basketbols U13 DSN-Jūrmala 13:00 Rīga A.Pirktiņa
22.09.2019 Basketbols U13 Jūrmala- BS Rīga 16:00 Rīga A.Pirktiņa
28.09.2019 Basketbols U14 Iecava- Jūrmala 11:00 Iecava M.Liepa
28.09.2019 Basketbols U15 Iecava- Jūrmala 12:30 Iecava A.Pirktiņa
28.09.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Rēzeknes BJSS 12:00 Jūrmala K.Bože
28.09 MT7 MT4 Volejbols Cēsu kauss Cēsis A.Misirova K.Kaupāne
28.09 Ssg,mt3,mt4 Džudo OUTDOOR JUDO 2019 Stopiņu novadā, Vālodzēs, Ulbrokas vidusskolā V. Minginovičs
29.09.2019 Optimist U10, U12, U 16 Laser 4,7 U17               Laser R U17 Jūrmalas sezonas slēgšana Priedaine, Jūrmala Aile, Ailis
29.09.2019 Basketbols U14 Jugla- Jūrmala 14:00 Rīga K.Bože
29.09.2019 Basketbols U16 Jūrmala- Rīga TTP 12:30 Jūrmala A.Steļmahs
29.09.2019 Basketbols U17 Jūrmala- Ogre 11:00 Jūrmala A.Steļmahs
oktobris
03.10.19 U20, U18, U16, U14, U12 Vieglatlētika Jūrmalas bērnu un jauniešu čempionāts daudzcīņā Jūrmala A.Titovs, A.Muša, N.Čakova
04. – 06. 10. 2019 Optimist U10, U12, U 16 Laser 4,7 U17               Laser R U17 Rudens Vēji Lietuva, Kauņa   Aile, Ailis
5.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Jugla 11:00 Rīga M.Liepa
5.10.2019 Basketbols U12 Mārupe- Jūrmala 13:00 Rīga M.Liepa
5.10.2019 Basketbols U12 Ventspils- Jūrmala 11:00 Ventspils K.Bože
5.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Talsi 14:00 Ventspils K.Bože
5.10.2019 Basketbols U13 Mārupe- Jūrmala 15:00 Rīga A.Pirktiņa
05.10.19 Vieglatlētika LSC atklātais čempionāts stadionā, 6.kārta Rīga A.Titovs, A.Muša
5-6.10 MT7; MT4 volejbols Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā meitenēm Rēzekne A.Misirova
5-6.10 Futbols. 2008.g Ventspils Naftas kauss Ventspils-10:00 N.Kulmanakovs
5-6.10 Futbols. 2009.g. Ventspils Naftas kauss Ventspils-10:00 A.Briļs
5.un 6.10 Ssg,mt3,mt4 Džudo IX STARPTAUTISKAIS DŽUDO TURNĪRS ZELTA RUDENS 2019 Ādažu Sporta centrā, Gaujas ielā 30, Ādažos, V. Minginovičs
6.10.2019 Basketbols U12 Ogre2- Jūrmala 11:00 Ogre M.Liepa
6.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Ogre 13:00 Ogre M.Liepa
6.10.2019 Basketbols U12 Rīga TTP-Jūrmala 10:00 Jūrmala K.Bože
6.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Rīdzene 12:00 Jūrmala K.Bože
6.10.2019 Basketbols U13 Jūrmala- Ogre 15:00 Ogre A.Pirktiņa
9.10.2019 Basketbols U13 DSN 1- Jūrmala 17:00 Rīga A.Pirktiņa
9.10.2019 Basketbols U13 Jūrmala – DSN2 18:00 Rīga A.Pirktiņa
11. oktobris peldēšana   Latvijas Jauniešu meistarsacīkstes Latvijas Jauniešu meistarsacīkstes Jelgavā T.Ļeonova
12.10 Futbols. 2012.g. Tiger cup Rīga-10:00 A.Dmitrijevs
12.10 Futbols. 2013.g. Tiger cup Rīga-13:00 A.Dmitrijevs
12.10 Mt3,mt4 Džudo ATKLĀTAIS LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM 2019 U-14/U-16 ĒRIKA LIEKNES PIEMIŅAI Vsevoloda Zeļonija sporta skola, Rīga, E. Birznieka – Upīša iela 21E, V. Minginovičs
12.10.2019 Basketbols U14 Roja- Jūrmala 11:00 Roja M.Liepa
12.10.2019 Basketbols U17 Roja-Jūrmala 14:00 Roja R.Ošups
12.10.2019 Basketbols U14 Jugla2-Jūrmala 17:00 Rīga K.Bože
12.-13.10 MT4 volejbols Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā meitenēm Tukums A.Misirova
12.-13.10.2019. Mākslas vingrošana SMP3, MT-7,MT-4 Rīgas čempionāts Rīga Olga Timofejeva, Inga Timofejeva Ilvija Jāpiņa
13.10.2019 Basketbols U17 Jūrmala-Līvāni 12:00 Jūrmala A.Steļmahs
13.10.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Līvāni 13:30 Jūrmala K.Bože
13.10.2019 Basketbols U15 Tukums -Jūrmala 12:30 Tukums A.Pirktiņa
13.10.2019 Basketbols U14 Tukums-Jūrmala 11:00 Tukums M.Liepa
16.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Tukums 17:00 Jūrmala K.Bože
17.10.2019 Basketbols U15 Roja- Jūrmala 17:00 Jūrmala A.Pirktiņa
17.10.19 U14, U12 Vieglatlētika SS”Arkādija” atklātās sacensības VFS daudzcīņās, 1.posms Rīga A.Titovs, A.Muša
17-20.10.2019. MT7 Daiļslidošana Hallowen Cup 2019 Budapešta G.Jefremenko
19.10.2019 Basketbols U12 Jelgava-Jūrmala 11:00 Jelgava K.Bože
19.10.2019 Basketbols U13 Jugla-Jūrmala 15:00 Rīga M.Liepa
19.10.2019 Basketbols U13 Jūrmala- Jugla 2 17:00 Rīga M.Liepa
19.10.2019 Basketbols U14 Tukums2 – Jūrmala 11:00 Tukums M.Liepa
19.10.2019 Basketbols U12 Babīte- Jūrmala 11:00 Babīte M.Liepa
19.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Jugla 14:00 Rīga M.Liepa
19.10.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Jugla 2 16:00 Rīga M.Liepa
19-20.10 MT 7   volejbols Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā meitenēm Rīga A.Misirova
21.10.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Ventspils 11:00 Jūrmala M.Liepa
21.10.2019 Basketbols U17 Jūrmala- Ikšķile 12:30 Jūrmala A.Steļmahs
21.10.2019 Basketbols U15 Jūrmala-Ādaži 9:30 Jūrmala A.Pirktiņa
22.10 Futbols. 2008.g Rudens kauss Jūrmala-10:00 N.Kulmanakovs
22.10 Futbols. 2009.g. Rudens kauss Jūrmala-10:00 A.Briļs
         
23.10.2019 Basketbols U11 Baltaiskauss Ogre M.Liepa
23.10.2019 Basketbols U11 Baltaiskauss Ogre K.Bože
23.10 Futbols. 2012.g. Tiger cup Rīga-10:00 A.Dmitrijevs
23.10 Futbols. 2013.g. Tiger cup Rīga-13:00 A.Dmitrijevs
24.10.2019 Basketbols U16 Jūrmala-Daugavpils 13:00 Jūrmala A.Steļmahs
24.10.2019 Basketbols U14 Liepāja- Jūrmala 12:30 Liepāja M.Liepa
24.10.2019 Basketbols U15 Liepāja- Jūrmala 14:00 Liepāja A.Pirktiņa
24.10.2019 Basketbols U17 Liepāja- Jūrmala 15:30 Liepāja R.Ošups
25. oktobris peldēšana Latvijas Jauniešu čempionāts        Rīga A.Ļeonovs
25-27.10 MT7 izlases kand. volejbols Baltijas kauss Šauļi,Lietuva A.Misirova
25.-27.10.2019. Mākslas vingrošana SMP3, SMP-2, MT-7, MT-7, MT-4, MT-4, MT-5, MT-3, MT-2, MT-1 Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts individuālajā programmā un grupu vingrojumos Jūrmala O. Timofejeva, I. Timofejeva Ilvija Jāpiņa Zoja Stepanova Tatjana Petrova N.Maculēviča N. Demčenko
26.10 MT7 MT4 volejbols Entuziastu volejbola līga Rīga A.Misirova
27.10.2019 Basketbols U15 Jaunpils-Jūrmala 17:00 Jaunpils A.Pirktiņa
novembris
2.11.2019 Basketbols U12 Ogre-Jūrmala 11:00 Cēsis K.Bože
01.-02. novembris peldēšana 7. Starptautiskais Sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2019” Rīga A.Ļeonovs
2.11 Ssg,mt3,mt4 Džudo JELGAVAS ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES DŽUDO Jelgava, Kronvalda 24, Zemgales olimpiskais centrs V. Minginovičs
2.11.2019 Basketbols U12 Jūrmala-Daugavpils 15:00 Cēsis K.Bože
2.11.2019 Basketbols U12 Limbaži-Jūrmala 12:00 Sigulda M.Liepa
2.11.2019 Basketbols U12 Jūrmala-Madona 16:00 Sigulda M.Liepa
02.-03.11.2019. Mākslas vingrošana  MT-7,MT-4,MT-1, MT-5,  MT-3, MT-2,SSG , Interešu izgl.gr. “Rudens 2019” Rīga O.Timofejeva, I.Timofejeva Ilvija Jāpiņa Zoja Stepanova Tatjana Petrova N. Maculēviča N.Demčenko
3.11.2019 Basketbols U12 Jūrmala-Cēsis 12:00 Cēsis K.Bože
3.11.2019 Basketbols U12 Rēzekne- Jūrmala 16:00 Cēsis K.Bože
3.11.2019 Basketbols U12 Cēsis-Jūrmala 13:00 Sigulda M.Liepa
3.11.2019 Basketbols U12 Jūrmala- Līvāni 16:00 Sigulda M.Liepa
6.11.2019 Basketbols U14 Jūrmala-Kandava 15:30 Jūrmala M.Liepa
6.11.2019 Basketbols U15 Jūrmala-Kandava 17:00 Jūrmala A.Pirktiņa
08. novembris peldēšana  Kurzemes čempionāts Ventspils A.Ļeonovs
8-10.11.2019. MT2,MT4,MT5,MT7 Daiļslidošana Volvo Open Cup 40th 2019 Rīga G.Jefremenko S.Šarigina
9.-10.11.2019. Handbols U-14 Latvijas 2020.gada jaunatnes čempionāts Ludza,9.-10.11.2019. M.Meiers
9.11.2019 Basketbols U14 Jūrmala- BJBS Rīga 11:00 Jūrmala M.Liepa
9.11.2019 Basketbols U15 Jūrmala- BJBS Rīga 12:30 Jūrmala A.Pirktiņa
9.11.2019 Basketbols U14 Jūrmala- BJBS Rīga2 14:00 Jūrmala M.Liepa
9.11.2019 Basketbols U17 Jūrmala- BJBS Rīga 15:30 Jūrmala R.Ošups
9.11 Futbols. 2009.g. Joma cup Rīga-10:00 A.Briļs
9.11 Ssg,mt3,mt4 Džudo   2019 LIDO BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLS V.Čakstiņa piemiņai Rīga, Kojusalas 9, Rīgas sporta manēža V. Minginovičs
9-10.11 Futbols. 2010.g. Joma Cup Rīga-10:00 J.Smirnovs
9.-10.11 MT7 MT4 volejbols Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā meitenēm Valgunde A.Misirova
10.11.2019 Basketbols U15 Bauska-Jūrmala 12:30 Bauska A.Pirktiņa
10.11.2019 Basketbols U17 Bauska-Jūrmala 14:00 Bauska R.Ošups
15.11.2019. Handbols U-13 Latvijas skolu 73.spartakiāde mini handbolā Dobele 15.11.2019. M.Meiers
15-16.11.2019. MT-3 ’RUDENS GRĀCIJA’’ Igaunija, Keila Natalija Maculēviča  
16.11.2019. Hokejs U17 Grupa SMP3 LBJHČ   Jūrmalas SS/EVHS – LSSS Volvo SC ledus halle EdmundsVasiļjevs
16.11.2019 Basketbols U14 Jūrmala-Jelgava 10:00 Jūrmala M.Liepa
16.11.2019 Basketbols U15 Jūrmala-Jelgava 11:30 Jūrmala A.Pirktiņa
16.11.2019 Basketbols U17 Jūrmala-Jelgava 13:00 Jūrmala R.Ošups
16.11.2019 Basketbols U16 3.BJSS-Jūrmala 11:00 Rīga A.Steļmahs
16.11 Futbols. 2013.g. Rudens kauss Rīga-10:00 M.Poļakovs
16.11.2019 Regbijs U10,U12, U16 Jūrmalas  Regbija Ziemas Kauss Majoru pludmalē 11.00-15.00 O. Voroņins, E.Zods
16.11.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 LBJHČ HS Rīga 2009 – Jūrmalas SS Hokeja halle Rīga Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
17.11.2019 Basketbols U17 3.BJSS 2-Jūrmala 12:30 Rīga A.Steļmahs
17.11.2019 Basketbols U14 Saldus-Jūrmala 12:30 Saldus M.Liepa
17.11.2019 Basketbols U15 Saldus-Jūrmala 14:00 Saldus A.Pirktiņa
17.11.2019 Basketbols U14 Saldus-Jūrmala 15:30 Saldus K.Bože
20.11.2019 Basketbols U14 Kuldīga-Jūrmala 17:30 Kuldīga A.Pirktiņa
20.11.19 U14, U12 Vieglatlētika SS”Arkādija” atklātās sacensības VFS daudzcīņās, 2.posms Rīga A.Titovs, A.Muša
22.-23. novembris peldēšana Starptautiskās sacensības peldēšanā ““Madwave Challenge” Rīga” Rīga A.Ļeonovs
23.11 Futbols. 2013.g. Salaspils kauss Salaspils-10:00 M.Poļakovs
23.11 MT7 MT4 volejbols Entuziastu volejbola līga Rīga A.Misirova
23.11.19 U14 Vieglatlētika Sporta skolas „Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā Ventspils A.Titovs
23.11.2019. Hokejs U17 Grupa SMP3 LBJHČ Jūrmalas SS/EVHS – HK Ozolnieki/Tukums Volvo SC ledus halle EdmundsVasiļjevs
23.11.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 LBJHČ Baltie Vilki – Jūrmalas SS Inbox.lv ledus halle Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
23-24.11 Futbols. 2011.g. Tiger Cup Rīga-10:00 J.Smirnovs
23-24.11.2019. MT2,MT4,MT5,MT7 Daiļslidošana Tomas Cup 7 th 2019 Šiauļiai G.Jefremenko S.Šarigina
23.-24.11.2019. MT-7, MT-4, MT-2 „Lībavas kauss” Liepāja O.Timofejeva I.Timofejeva
24.11.2019. Hokejs U17 Grupa SMP3 LBJHČ HS Rīga 2004 – Jūrmalas SS/EVHS Hokeja halle Rīga EdmundsVasiļjevs
29.11-1.12 Futbols. 2012.g. Ateitis Cup Lietuva-10:00 J.Smirnovs
29.-30. novembris peldēšana Latvijas Junioru čempionāts Rīga A.Ļeonovs
30.11.2019. Hokejs U17 Grupa SMP3 LBJHČ Kaunas/Klaipeda – Jūrmalas SS/EVHS Volkswagen ledus halle EdmundsVasiļjevs
30.11.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 LBJHČ LSSS 2 – Jūrmalas SS LOC ledus halle Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
30.11.-01.12.2019. Mākslas vingrošana MT-7,MT-5, MT-4, MT-1, Interešu izgl.gr. ‘’VINGRO VISI’’ Rīga Zoja Stepanova Tatjana Petrova N.Maculēviča N.Demčenko
30.11.-03.12.2019. SMP3,MT-7, MT-4,MT-2 “MIKULAS KUPA 2019” Budapest , Hungary O.Timofejeva I.Timofejeva
decembris
7.12.2019 Basketbols U16 Jūrmala-Ventspils 11:00 Jūrmala A.Steļmahs

07.12.2019.
 
Hokejs U17 Grupa SMP3 LBJHČ Jūrmalas SS/EVHS – Baltie Vilki Volvo SC ledus halle EdmundsVasiļjevs
07.12.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 LBJHČ Pārdaugava 08 – Jūrmalas SS Volvo SC ledus halle Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
06.-07. decembris peldēšana 30. Latvijas novadu kausa izcīņa Ventspils N.Kudrjašovs
6-8.12.2019. MT2,MT4,MT5,MT7 Daiļslidošana Kaunas Christmas Cup 2019 Kauņa G.Jefremenko S.Šarigina
7.12.2019 Basketbols U15 Jūrmala-Talsi 15:00 Jūrmala A.Pirktiņa
7.12.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Rēzeknes nov. 13:30 Jūrmala K.Bože
7-8.12 Futbols. 2009.g. ŠFS cup Rīga-10:00 A.Briļs
7-8.12 MT7 volejbols Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā meitenēm Vēl nav zināms A.Misirova
7.-8.12.2019. SMP-2, MT-7, MT-4, LR čempionāts  ind. un LR čempionāts grupu vingr. Rīga O.Timofejeva, I.Timofejeva Zoja Stepanova  
8.12.2019 Basketbols U14 Cēsis-Jūrmala 12:30 Cēsis K.Bože
8.12.2019 Basketbols U14 Smiltene-Jūrmala 16:00 Smiltene K.Bože
12.12.19 U14, U12 Vieglatlētika SS”Arkādija” atklātās sacensības VFS daudzcīņās, 3.posms Rīga A.Titovs, A.Muša
12.-13.12.19 Vieglatlētika Ziemassvētku kauss daudzcīņā Šauļi, LTU A.Austrups, N.Čakova
14.12 Futbols. 2008.g Sportland kauss Rīga-10:00 N.Kulmanakovs
14.12.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 LBJHČ HS Mogo 08 – Jūrmalas SS
Mogo ledus halle
 
Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
14.12.2019 Basketbols U17 Jūrmala-Pārdaugava2 11:00 Jūrmala R.Ošups
14.12.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Rīga Centrs 12:30 Jūrmala A.Pirktiņa
14.12.2019 Basketbols U17 Jūrmala-Pārdaugava3 14:00 Jūrmala R.Ošups
14.12 Futbols. 2009.g. Sportland cup Rīga-10:00 A.Briļs
14.-15.12 MT7 volejbols Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā meitenēm Vēl nav zināms A.Misirova
14.-15.12.2019. Mākslas vingrošana MT-1,MT-2,MT-3,MT-4, MT-5,MT-7, SMP3,SMP2,Interešu izgl.gr. Ziemassvētku turnīrs 2019 Jūrmala O. Timofejeva, I.Timofejeva Ilvija Jāpiņa Zoja Stepanova Tatjana Petrova N.Maculēviča N. Demčenko
14.12.19 U18, U20 Vieglatlētika ‘Ziemassvētku kauss” Ventspils A.Titovs, A.Muša, A.Austrups, N.Čakova
14-15.12.2019. MT4,MT5,MT7 Daiļslidošana Latvijas Čempionāts Rīga G.Jefremenko S.Šarigina
15.12.2019 Basketbols U17 Jūrmala-Babīte 11:00 Jūrmala R.Ošups
15.12.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Tukums2 15:00 Tukums K.Bože
15.12.2019 Basketbols U17 Jūrmala- Tukums 16:30 Tukums A.Steļmahs
15.12.2019 Basketbols U14 Jūrmala- Tukums 18:00 Tukums K.Bože
17.12.2019. Handbols U-14 Handbola turnīrs “Ziemassvētki Jūrmalā”| Jūrmala,Pumpuru vidusskola 17.12.2019. M.Meiers
21.12.2019. MT2,MT4,MT5,MT7 Daiļslidošana Jūrmalas Sporta skolas atklātais turnīrs daiļslidošanā 2019 Jūrmala G.Jefremenko S.Šarigina
21.12.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 LBJHČ Talsu NSS/THK – Jūrmalas SS Talsu hokeja halle Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
27-28.12 MT7 MT4 volejbols Ziemassvētku turnīrs Lietuva/Liepāja/Rīga A.Misirova/K.Kaupāne
28.12.2019. Hokejs Grupa SSG,MT1 ..Jūrmalas kauss” Majoru ledus halle. Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
29.12.2019. Hokejs U13 Grupa MT4,MT5 ..Jūrmalas kauss” Majoru ledus halle. Strauss Zigmārs Renārs Namiķis
decembris Handbols U-13,U-10 Mini handbola turnīrs Rīga,OC dcembris M.Meiers