SPORTA VEIDI

Jūrmalas Sporta skola uzņem audzēkņus 2017./2018. m.g.

Interešu izglītības programmas

! Vecākie treneri katrā sporta veidā informēs sīkāk par katru interesējušo vecuma grupu un treneri, kas ar to strādā.

Vairāk informācijas skatīt zem katra sporta veida.


Futbols MT 6 grupa U14
Treneri Jevgenijs Smirnovs , Mihails Poļakovs
1. Kristaps Aizupietis
2. Arturs Avins
3. Oskars Bezdelīga
4. Emīls Fridmans
5. Andress Gricai
6. Alans Hristoforidi
7. Luka Kadikovs
8. Germans Ņikitins
9. Endijs Pētersons
10. Mārtiņš Saliņš
11. Matīss Spunde
12. Nikolajs Taivokainens


MT 2 U10
Treneris Nikolajs Kulmanakovs
1. Gustavs Ančs
2. Kārlis Grinsons
3. Iļja Ivanovs
4. Dāvids Kārkliņš
5. Nikolass Kokorēvičs
6. Aleksandrs Kuzņecovs
7. Ruslans Ļubovskis
8. Roberts Nīmanis
9. Maksims Pečņikovs
10. Kristians Reingolcs
11. Roberts Pauls Rosnis
12. Kristiāns Šternbergs
13. Vjačeslavs Turčins
14. Zahars Zinovjevs


MT 1 Nr. 45 U8
Treneris Jevgenijs Smirnovs
1. Stefans Aizupietis
2. Maksims Balinskis
3. Emīls Bondars
4. Daniils Bondins
5. Artūrs Brasliņš
6. Daniels Dārznieks
7. Dominiks Faļēvičs
8. Gļebs Jefimovs
9. Alekss Ņikitins
10. Matīss Piņķis
11. Aleksandrs Rjabovs
12. Mareks Skribanovskis
13. Kristers Šternbergs
14. Dāvids Šterns
15. Hugo Tauriņš
16. Kaspars Ušackis
17. Gustavs Vaivods
18. Maksims Verpakovskis
19. Ričards Zeps


SSG Nr 49 U7
Treneris Jevgenijs Smirnovs
1. Gustavs Artis Auziņš
2. Aleksis Avots
3. Viktorija Brikmane
4. Inguss Matīss Budrēvics
5. Rihards Ciemītis
6. Jelisejs Čeredņičenko
7. Gatis Feizaks
8. Alans Grigs
9. Leons Hodačenko
10. Mikus Karulis
11. Dominiks Lācis
12. Romans Mamatovs
13. Deniss Pahomovs
14. Oskars Plūksne
15. Jurģis Druvis Rozītis
16. Artjoms Smirnovs
17. Vlads Vidrickis
18. Eduards Vjaters
19. Rodrigo Zariņš
20. Jānis Zvaigzne


Treneris Aleksandrs Briļs
Grupa Nr. 59 MT 2 U9
1. Daņila Andrianovs
2. Kārlis Balodis
3. Daniils Barabanovs
4. Ņikita Čamāns
5. Marks Dukurs
6. Maksims Hvostovojs
7. Kristers Jaunītis
8. Leons Jaunups
9. Arturs Kašins
10. Marks Millers
11. Mārtiņš Mikus Rozītis
12. Kristaps Deivids Secis
13. Henrijs Skangalis
14. Marks Šveds
15. Mārtiņš Edgars Tauvens
16. Roberts Tulišs


MT 2 NR 60 U10
Treneris Aleksandrs Briļs
1. Timurs Baranovs
2. Daniels Beliševs
3. Markuss Bierands
4. Alens Grikovs
5. Artūrs Gubarevs
6. Markuss Jurjāns
7. Miks Kronbergs
8. Mārtiņš Ķērpe
9. Adrians Meijers
10. Makss Mihailovs
11. Andrejs Mitjajevs
12. Dmitrijs Paļovkins
13. Kristaps Pētersons
14. Nikolass Platons
15. Daniels Purmalis
16. Iļja Streļcovs
17. Kristiāns Šternbergs
18. Ernests Treimanis-Freimanis
19. Agris Zelmanis


MT 4 Nr. 58 U11
Treneris Aleksejs Dmitrijevs
1. Ernests Aizupietis
2. Andrejs Avercevs
3. Daniēle Dreimanis
4. Kristers Flugins
5. Harijs Goldmanis
6. Roberts Gradkovskis
7. Emīls Jaunups
8. Dāvis Kalnciems
9. Deniss Kreslovs
10. Daniels Ločs
11. Maksims Meļniks
12. Renārs Minuss
13. Robijs Eduards Novickis
14. Sorens Pusts
15. Šandars Pusts
16. Sergejs Rubcovs
17. Daniels Seņins
18. Silvestrs Renārs Skudra
19. Daniels Šadurskis
20. Roberts Vaivods
21. Valters Vīgants
22. Valts Vītols
23. Kārlis Zonenbergs


MT 5 Nr.57 U13
Treneris Mihails Poļakovs
1. Gothards Āriņš
2. Dāvis Balandiņš
3. Deniss Davidovs
4. Ronalds Druvietis
5. Iļja Fridmanis
6. Olivers Kellers
7. Maksims Križanovskis
8. Rolands Kūmiņš
9. Georgy Kuzmin
10. Renards Ozols
11. Kirils Paņukovs
12. Reinis Poldseps
13. Emīls Puķjānis
14. Maksimilians Šics
15. Haralds Silagailis
16. Artjoms Stoļarovs
17. Markuss Zariņš


MT7 Nr.55 U15
Treneris Andis Kronis
1. Markuss Apšāns
2. Vlads Azarovs
3. Maikls Deivids Beginskis
4. Dmitrijs Bezručenko
5. Artūrs Bistrovs
6. Olivers Freimanis
7. Andrejs Gubarevs
8. Renē Kepke
9. Ēriks Kļimovs
10. Ziedonis Kovaļevskis
11. Ernests Kronis
12. Iļja Krotovs
13. Maksims Marjans Mahālovs
14. Andrejs Muratovs
15. Aleksandrs Niklass Skulte
16. Mark Stambler
17. Ņikita Stepko
18. Maksims Turčins
19. Ņikita Veremjovs
20 Artis Zelmenis


SMP 3 Nr. 54 U18
Treneris Staņislavs Kolomicevs
1. Vilnis Antonovs
2. Dāniels Ivanovs
3 Arsen Korsagia
4. Dāvids Kozlovskis
5. Tonijs Kravčenko
6. Artjoms Križanovskis
7. Ruslans Pusts
8. Agris Putraševics
9. Tahirs Putraševics
10. Artemijs Rilevs
11. Rihards Ernests Rosnis
12. Oļegs Siļčenko
13. Uģis Raimonds Sproģis
14. Deniss Spuris