Sasniegumi

Sasniegumi 2017./2018. mācību gadā.

 

Basketbols

Meitenes

U17 meitenes LJBL 1.divīzijas čempionātā – 6.vieta

U14 meitenes LJBL 1.divīzijas čempionātā – 5.vieta

U13 meitenes LJBL 1.divīzijas čempionātā – 5. vieta

U15 meitenes Eiropas meiteņu basketbola līgā – 10. vieta

U14 meitenes Krievijas atklātajā basketbola kausā “Fēnikss Kauss” – 3. vieta

Anastasija Černova, Paula Purmale, Paula Pētersone (2004. dzimšanas gads)

Latvijas U-14 jaunatnes basketbola izlases dalībniece, Baltijas kauss – 2. vieta

Latvijas U-14 jaunatnes basketbola izlases dalībniece, starptautiskais turnīrs

“Sloveni Ball” – 6. vieta

Aleksa Purmale (2001. dzimšanas gads)

Latvijas U-17 jaunatnes basketbola izlases kandidāte, dalība

Latvijas-Igaunijas Sieviešu basketbola līgā 2017.-2018. gada sezonā

Nikola Ozola

Latvijas U-18 jaunatnes basketbola izlases dalībniece, Eiropas čempionātā – 4. vieta

Latvijas U-20 jaunatnes basketbola izlases dalībniece, Eiropas čempionātā – 10. vieta

Latvijas U-18 jaunatnes basketbola izlases dalībniece, Baltijas jūras kauss – 1. vieta

Latvijas Sieviešu basketbola līga TTT Rīga/Junioru sastāvā  – 3. vieta

Latvijas-Igaunijas Sieviešu basketbola līga TTT Rīga/Junioru sastāvā  – 3. vieta

Latvijas izlases kandidātes

U14- Paula Pētersone, Anastasija Černova, Paula Purmale

U17- Aleksa Purmale

Zēni

U19 zēni – 24-25. vieta

U15 zēni- 37-38.vieta

U13 zēni – 30.vieta

U12 zēni – 26.vieta

U10 zēni- 4.vieta Minikausā

Meitenes

U17 meitenes – 6. vieta

U14 meitenes – 5.vieta

U13 meitenes – 5.vieta

U10 meitenes- 9.vieta Minikausā

U15 meitenes- Eiropas meiteņu basketbola līgā I,II,III posms

U15 meitenes 3.vieta- Krievijas atklātajā basketbola čempionātā “Fēniksa kauss”

U10 meitenes 3.vieta- TTT Rīga “Minikauss 2018”

 

Regbijs

Poļina Čigaka

Latvijas U18 meiteņu regbija 7 izlases spēlētāja (kapteine)

Latvijas sieviešu regbija 7 izlases spēlētāja

Latvijas sieviešu pludmales regbija izlases spēlētāja

Eiropas  čempionāts U18 meitenes – 6. vieta

Eiropas čempionāts sievietem – 12. vieta

Eiropas čempionāts pludmales regbijā  – 3. vieta

Hanna Evelīna Neilande

Latvijas U18 meiteņu regbija 7 izlases spēlētāja

Eiropas  čempionāts U18 meitenes – 6. vieta

Reinis Salenieks

Latvijas U18 junioru regbija 15 izlases spēlētājs

Latvijas U18 junioru regbija 7 izlases spēlētājs

Latvijas vīriešu regbija 7 izlases spēlētājs

Eiropas čempionāts U18 juniori (R15) – 8. vieta

Eiropas čempionāts U18 juniori (R7) – 4. vieta

Eiropas čempionāts vīriešiem (R7) – 7. vieta

Latvijas čempionāts R7 U18 meitenēm – 3. vieta

Latvijas kausa izcīņa R7 U18 meitenēm – 1. vieta

Latvijas čempionāts R7 sievietēm – 4. vieta

Starptautisks pludmales regbija turnīrs “Together In Jurmala 2018“ U18 grupa – 2. vieta

Starptautisks pludmales regbija turnīrs “Together In Jurmala 2018“ U16 grupa – 3. vieta

Latvijas čempionāts R7 vīriešiem – 4. vieta

Lietuvas atklātais čempionāts pludmales regbijā (U13) – 2. vieta

 

Burāšana

Spinaker regate, Tallina U 16,

Alise Riekstiņa   3. vieta,sudraba grupā.

Rudens vēji, Kauņa U 12,

Jēkabs Čodars    1. vieta;

Elza Ciema         4. vieta.

Rudens vēji, Kauņa U 16,

Šārona Caune     26. vieta.

Ķīšezera Kauss, Rīga

Jēkabs Čodars    10.vieta, U16  un 2 vieta U12;

Alise Riekstiņa   10.vieta, 3. vieta.

Usmas Kauss, Usma

Jēkabs Čodars    2. vieta U16, 2 vieta U12;

Šārona Caune   4. vieta 1.vieta  U16;

Alise Riekstiņa  7. vieta, 2. vieta U16;

Ansis Čodars   1. vieta U10.

Rojas Lielā Balva, Roja

Jēkabs Čodars   2. vieta U12;

Jūlijs Kaugars   1. vieta U10;

Ansis Čodars   2. vieta U10.

Engures kauss, Engure

Jēkabs Čodars   2 vieta U12;

Jūlijs Kaugars   1. vieta U10;

Ansis Čodars   2. vieta U10.

Rīgas Kauss, Rīga

Jēkabs Čodars   2 vieta U12;

Ansis Čodars   2.vieta U10.

Latvijas Čempionāts, Engure

Jēkabs Čodars   2. vieta U12;

Jūlijs Kaugars   1. vieta U10;

Alise Riekstiņa   13. un 4. vietaU16;

Ansis Čodars   2. vieta U10.

 

Futbols

 

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā (attīstības grupa).

U – 16   7. vieta. Finālā no 11 komandām;

U – 14   2.vieta grupā.

Zemgales reģiona jaunatnes futbola čempionāts 8×8 (elites grupa).

U – 11   5. vieta apakšgrupā;

U – 10   4. vieta apakšgrupā.

Zemgales reģiona jaunatnes futbola čempionāts 8×8 (Attīstības grupa).

U – 11   pirmā komanda – 3. vieta apakšgrupā, otrā komanda – 4. vieta apakšgrupā;

U – 10   pirmā komanda – 1. vieta  finālspēlēs, otrā komanda – 3. vieta  finālspēlēs.

 

Zemgales reģiona jaunatnes futbola čempionāts 6×6.

U – 9   pirmā komanda  – 3 vieta finālspēlēs, otrā komanda – 4. vieta finālspēlēs

U – 8   pirmā komanda  – 1 vieta grupā, otrā komanda- 1 vieta grupā

U – 7   pirmā komanda  – 3 vieta grupā, otrā komanda- 1 vieta grupā

Starptautiskais bērnu futbola turnīri

“Dobrecova Kauss 2016” U-9, U-8.

U – 9   7.vieta.

U – 8   1.vieta.

Gulbja kauss

U – 8   1. vieta

Santos cup Igaunija

U – 8   pirmā komanda  – 1 vieta A līmeņa grupā,  otrā komanda  – 1 vieta B līmeņa grupā

Fragarija cup

U – 8    4.vieta

 

Hokejs

 

LBJHČ(Latvijas Bērnu Jaunatnes Hokeja Čempionāts)

2017/18.gada sezona.

U10 vecuma grupa  2.vieta

U16 vecuma grupa 15. vieta

 

Handbols

 

Latvijas jaunatnes čempionāts
U-18  3.vieta;
U-14  4.vieta;
U-12  1.vieta.
Roberts Frīdenbergs,Ričards Frīdenbergs un Markuss Vlasevičs, U-16 Latvijas jaunatnes izlases dalībnieki.
Mini handbola kauss 2017., Salaspilī
U-12  1.vieta.
Latvijas skolēnu spartakiāde Dobelē;
U-12  2. vieta,
U-11  4.vieta,
Jūrmalas “Ziemassvētku kauss 2017”
U-12  1.vieta,
Mini handbola kauss2017. Rīgā,Elektrum OC,
U-12  1.vieta,
U-11  3.vieta,
Mini handbola festivāls Dobelē,
U-12  1.vieta,
U-11  3.vieta.

 

Daiļslidošana

 

“Mini Europe 2016”, Polijā

Žasmina Jefremenko – 2.vieta grupā “Silver girls”

Kristiāna Viktorija Ivdre -2.vieta grupā “Gold girls”

“Mini Europe 2018”,Polijā

 

Žasmina Jefremenko – 2.vieta grupā “Gold girls”

 

Jelizaveta Derečina – 5.vieta grupā “Silver girls”

Valērija Kiremšina – 1.vieta grupā “Bronze girls”

“Tallin Trophy 2017”

Valērija Kiremšina – 1.vieta grupā “Pre chiks girls”

Jeļizaveta Derečina – 1.vieta grupā “Chiks Axel girls”

 

Anastasija Ščugareva – 3.vieta grupā “Chiks A girls”

Zasmina Jefremenko – 1.vieta grupā “Cubs A girls”

 

Nikolajs Krivošeja – 2.vieta grupā “Basic Novice A boys”

Tukuma Cup 2017

Krisitiāna Viktorija Ivdre – 1.vieta grupā A girls” “Basic Novice

Nikolajs Krivošeja –1.vieta grupā “Basic Novice Aboys”

“Kaunas Ice Autumn Cup 2017”

Žasmina Jefremenko – 1.vieta grupā “Cubs A girls” Krisitiāna Viktorija Ivdre -1.vieta grupā “Basic Novice A girls” Jelizaveta Derečina – 1.vieta grupā “Chiks Agirls”

 

Ratmirs Bekišbajevs – 1.vieta grupā “Chiks A boys”

Oskars Rodionovs – 2.vieta grupā “Chiks A girls”

 

Nikolajs Krivošeja – 2.vieta grupā “Basic Novice A boys”

“Tomas Cup 2018″

Kristiāna Viktorija Ivdre –  1.vieta grupā  “Basic Novice A girls”

Eleonora Kamenecka – 1.vieta grupā “Cubs girls”

“Tartu cup 2018”, Igaunijā

Kristiāna Viktorija Ivdre – 2.vieta grupā “Junior ladies”

Erika Solosteja – 1.vieta grupā “Springs B girls”

Jeļizaveta Derečina – 1.vieta grupā “Chicks Axel girls”

 

 

Mākslas vingrošana

 

Starptautiskās sacensības Mazā un Lielā grācija 2017

Jūlija Krečetova-6.ieta;

Milāna Melānija Smirniha-20.vieta;

Vanese Vīndedze-24.vieta;

Ilze Kalniņa-31.vieta

Jūrmalas atklātās meistarsacensības.

Milāna Melānija Smirniha-3.vieta;

Jūlija Krečetova-21.vieta;

Ilze Kalniņa-33.vieta

Latvijas Valsts čempionāts.

Milāna Melānija Smirniha-37.vieta;

Jūlija Krečetova-50.vieta;

Ziemassvētku turnīrs.

Milāna Melānija Smirniha 1.vieta;

Jūlija Krečetova 5.vieta; Vanese Vīndedze 9.vieta;

Valerija Merisjova 10.vieta;

Ilze Kalniņa 14.vieta.

Ogres novada sporta centra un mākslas vingrošanas kluba Alta turnīrs Sniegpārsliņu kauss.

Jūlija Krečetova 1.vieta;

Milāna Melānija Smirniha 6.vieta;

Vanese Vīndedze 3.vieta.

Starptautiskās sacensības Baltic Flower 2018

Milāna Melānija Smirniha 7.vieta;

Ilze Kalniņa 40.vieta;

Liepājas pilsētas čempionāts.

Jūlija Krečetova 9.vieta;

Milāna Melānija Smirniha 10.vieta;

Vanese Vīndedze 11.vieta.

Starptautiskās sacensības Daugavpils loki.

Milāna Melānija Smirniha 3.vieta vingrojumā ar bumbu;

3.vieta vingrojumā ar vālītēm;

2.vieta vingrojumā ar lentu.

Latvijas junioru kausa sacensības.

Milāna Melānija Smirniha-14.vieta;

Vanese Vīndedze 40.vieta;

Ilze Kalniņa 59.vieta;

Jūlija Krečetova 63.vieta.

Turnīrs Sniegpulkstenīšu kauss.

Milāna Melānija Smirniha-3.vieta;

Vanese Vīndedze-6.vieta;

Jūrmalas pilsētas čempionāts čempionāts.

Milāna Melānija Smirniha 13.vieta;

Jūlija Krečetova 18.vieta;

Vanese Vīndedze 23.vieta;

Ilze Kalniņa 32.vieta

Starptautiskās sacensības Vēju pilsētas kauss.

Milāna Melānija Smirniha 8.vieta.

 

 

Vieglatlētika

 

Eiropas U18 čempionāts 05-08.07.18

Kristīne Blaževiča – 2.vieta septiņcīņā

Baltijas čempionāts 03.03.2018

Kristīne Blaževiča – 1.vieta tāllēkšanā, 1. vieta 60m/b

Kristīne Blaževiča un Elīza Kraule – 1. vieta 4x200m stafetē

Elīza Kraule – 3.vieta 60m

Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 10.-11.03.18

Kristīne Blaževiča – 1.vieta pieccīņā U18

Elīza Kraule – 3.vieta pieccīņā U18

Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 18.-19.05.18

Kristīne Blaževiča – 1.vieta septiņcīņā U18 (LR)

Katrīna Grigoroviča – 3.vieta septiņcīņā U20

Baltijas čempionāts U18 02.-03.08.18

Kristīne Blaževiča – 1.vieta 100m/b, 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta 4x100m stafetē

Elīza Kraule – 2.vieta augstlēkšanā

Latvijas čempionāts daudzcīņās 27.-28.01.2018

Elīza Marija Kraule – 1.vieta pieccīņā U18 vecuma grupā

Kristīne Blaževiča  – 2.vieta pieccīņā U18 vecuma grupā

Latvijas čempionāts U18 un U20 02.-03.02.2018

Kristīne Blaževiča – 1.vieta tāllēkšanā, 1.vieta 60m/b U18 vecuma grupā

Kristīne Blaževiča, Elīza Marija Kraule, Viviena Vita Volbeta, Madara Jančenko – 1.vieta 4x200m stafetē U18 vecuma grupā

Elīza Marija Kraule – 2.vieta 60m U18 vecuma grupā

Aleksis Vilnītis – 3.vieta 60m/b, 3.vieta tāllēkšanā U18 vecuma grupā

Latvijas čempionāts daudzcīņās  09.-10.06.18

Katrīna Grigoroviča – 3.vieta septiņcīņā, 1.vieta  septiņcīņā U20 v.gr.

Kristīne Blaževiča – 1.vieta septiņcīņā U18

Latvijas čempionāts U18 un U20 21.-22.06.18

Elīza Kraule – 1.vieta 100m/b, 2.vieta augstlēkšanā U18 v.g.

 

Kristīne Blaževiča – 2.vieta 100m/b un tāllēkšanā U18 v.gr.

Katrīna Grigoroviča – 2.vieta tāllēkšanā U20 v.gr.

Latvijas čempionāts U16 29.-30.06.18

Arina Matvejeva – 3.vieta 100m

 

Medaļas 2018.gadā:

Eiropas U18 čempionātā, sudrabs;

Baltijas čempionātos – 12 medaļas (zelta-7, sudraba-2, bronzas-3)

Latvijas čempionātos – 17 medaļas (zelta-7, sudraba-6, bronzas-4)

 

Arina Matvejeva

Latvijas čempionati:

2018.02.24 – 4.v. Latvijas čempionāts tēlpas U-16 (60m-8.31)

2018.06.29 – 3.v. Latvijas čempionāts U-16 (100m-13.16w)

2018.06.29 – 6.v. Latvijas čempionāts U-16 (4x100m-57.40)

Latvijas sacensībās:

2018.05.25 -3v. Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām (100m-13.22)

2018.05.25 -7v. Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām (tāllēkšana -4.71)

2018.06.16 – 1.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (100m -12.4)

2018.06.16 – 3.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (tāllēkšana -5.05m)

2018.06.04 – 1.v. Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts vieglatlētikā daudzcīņā.

Starptautiskas sacensībās:

2018.07.10 – 1v. Valmieras spēles jauniešiem(Igaunijā) – 2018 U16, U18(100m-12.76w)

2018.07.10 – 2v. Valmieras spēles jauniešiem(Igaunijā) – 2018 U16, U18(tāllēkšana-5.04)

2018.07.21 – 5.v. Baltijas valstu čempionāts U-18 (100m – 12.84)

 

Elīna Oganesova

Latvijas čempionati:

2018.06.29 – 6.v. Latvijas čempionāts U-16 (4x100m-57.40)

Latvijas sacensībās:

2018.05.25 -14. Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām (tāllēkšana -4.05)

2018.06.16 – 10.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (tāllēkšana -4.24m)

2018.07.07 – 10.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 4.kārta (100m -13.9)

Starptautiskas sacensībās:

2018.07.10 – 25v. Valmieras spēles jauniešiem(Igaunijā) – 2018 U16, U18(100m-14.75)

2018.07.10 – 18v. Valmieras spēles jauniešiem(Igaunijā) – 2018 U16, U18(tāllēkšana-4.13)

 

Anastasija Kuzmina

Latvijas sacensībās:

2018.05.25 -21Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām (tāllēkšana -3.61)

 

2018.06.16 – 11.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (tāllēkšana -4.21m)

Starptautiskas sacensībās:

2018.07.10 – 32v. Valmieras spēles jauniešiem(Igaunijā) – 2018 U16, U18(100m-15.55)

2018.07.10 – 20v. Valmieras spēles jauniešiem(Igaunijā) – 2018 U16, U18(tāllēkšana-3.78)

 

Marks Sokols

Latvijas sacensībās:

2018.06.04 – 1.v. Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts vieglatlētikā daudzcīņā.

2018.06.16 – 9.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (100m-12.9)

 

Pavels Titovs

Latvijas čempionati:

2018.02.02 – 4.v Latvijas čempionāts tēlpas U-18 (60m –  7.12)

Latvijas sacensībās:

2018.01.13. 4v. Sportland kauss I posms (60m-7.19)

2018.03.02. 7v. Sportland kauss II posms (100m-7.14)

2018.07.07 – 1.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (100m -10.9)

 

 

Rūta Estere Miķelsone

Latvijas čempionati:

2018.02.02 – 10.v Latvijas čempionāts tēlpas U-20 (60m –  8.26)

2018.02.02 – 12.v Latvijas čempionāts tēlpas U-20 (200m –  27.44)

Latvijas sacensībās:

2018.01.06 – 9v. Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018” (60m-8.29)

2018.01.13. 11.v. Sportland kauss I posms (60m-8.33)

2018.01.13. 10v. Sportland kauss I posms (300m-44.28)

2018.03.02. 8v. Sportland kauss II posms (60m-8.30)

2018.02.09 – 11.v. Rīgas čempionāts tēlpas U-20 (60m – 8.29)

2018.02.09 – 4.v. Rīgas čempionāts tēlpas U-20 (200m – 27.75)

 

Aļina Kovalenko

Latvijas čempionati:

2018.02.02 – 22.v. Latvijas čempionāts tēlpas U-20 (60m-8.98)

2018-06-21 – 14v. Latvijas U18 un U20 čempionāts (100m – 14.10)

2018-06-21 – 9v. Latvijas U18 un U20 čempionāts (tāllekšana – 4.43)

Latvijas sacensībās:

2018.01.06 – 21v. Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018” (60m-8.82)

2018.01.06 – 13.v. Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018” (tāllekšana-4.50)

2018.03.02. 7v. Sportland kauss II posms (tāllekšana-4.81)

2018.06.04 – 1.v. Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts vieglatlētikā daudzcīņā.

2018.06.16 – 3.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (tāllēkšana -5.08m)

2018.06.16 – 8.v. LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta (100m -13.3)

2018.07.06 – 7v. Rīgas čempionāts U-20 (tāllēkšana -4.73m)

 

Antons Novikovs

Latvijas čempionati:

2018.02.02 – 22.v. Latvijas čempionāts tēlpas U-20 (60m-7.71)

2018.02.02 – 30.v. Latvijas čempionāts tēlpas U-20 (200m-25.39)

Latvijas sacensībās:

2018.01.06 – 26v. Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018” (60m-7.76)

2018.03.02. 45v. Sportland kauss II posms (60m-7.80)

2018.02.09 – 9.v. Rīgas čempionāts tēlpas U-20 (200m – 25.65)

 

Peldēšana

 

Arina Baikova

Latvijas Ziemas čempionāts 1.vieta 100uz mug. 1.vieta 200 uz mug.1.vieta 800 br.st.  1. vieta 200 komp.

Latvijas vasaras atklatais čempionāts 2.vieta 200 uz mug. 2. vieta 50 uz mug . 3.vieta br.st.

Baltijas valstu čempionāts 1.vieta 50 uz mug. 2. vieta 100 uz mug. 2. vieta 200 komp..

Starptautiskais Sprinta festivāls Rīgas Sprints  1.vieta 50 uz mug.1.vieta 100 uz mug. 1. vieta 100 komp.

Lietuvas atklatais cempionats (Lietuva) 1.vieta 50 uz mug.1.vieta 100 komp.1.vieta 50 br.st.1.vieta 100 uz mug.

Jauniešu Olimpiskās spēles(Buenosaires) 15.vieta 50m uz muguras

Latvijas novadu kausa izcīņā peldēšanā 1.vieta 100 uz taur.st. 1.vieta 50 taur.st.  1.vieta 100 komp. 1.vieta 200 komp.

 

Sofija Viktorija Krasauska

Latvijas jauniešu meistarsacīkste 3 vieta 100 taur.st.

Reinis Eduards Paulis

Latvijas Junioru čempionāts (50m) 2.vieta 200 taur.st. 3 vieta 200 br.st.

71.Latvijas sporta spēles. 1 vieta  200br.st. 3 vieta 50 br.st.3 vieta 200 taur.st.

Latvijas junioru čempionāts 1 .vieta 100 br.st. 3. vieta 200br.št.

Lada Filuškina

Latvijas Junioru čempionāts (50m). 3 vieta 400 Br.st. .

Jelizaveta Savcenko

Latvijas jauniešu meistarsacīkstes  3.vieta 100 taur.st.

Latvijas junioru čempionāts 1.vieta 50 taur.st.

Latvijas jauniešu meistarsacīkstes  3.vieta stafete.

Anrijs Ansis Bergmanis

Rīgas čempionats  2 vita 200 .br.st

Latvijas junioru čempionāts 3 vieta 200 br.st. 3 vieta 800 br.st

  1. Latvijas atklatāis čempionats 3 vieta 1500 br.st.

Oskars Laizāns
Kristāle lāse- 2 vieta,100 m uz muguras.
Atklātais čemoionāts peldēšana Ogrē-2018,2 vieta,100 m br/st.,100 m uz muguras.

Emma Terēze Asare
Jautrais bebrs, 1 vieta,50 m br/st,50 m uz muguras.
Atklātais čemoionāts peldēšana Ogrē-2018,1 vieta,100 m br/st.,100 m uz muguras.
Madwave-4 vieta,50 m uz muguras,50 m taureņstils
Gabriela Hmeļova
Madwave,2 vieta,100 m uz muguras.
Jautrais bebrs, 1 vieta ,50 m uz muguras.
Kristāle lāse- 3 vieta,50 m uz muguras.
Liana Černousova
Kristāle lāse- 3 vieta,100 m  br/st,3 vieta  uz muguras
Artis Grunde
Jautrais bebrs, 1 vieta ,50 m uz muguras.
Atklātais čemoionāts peldēšana Ogrē-2018,2 vieta,100 m br/st.,100 m uz muguras.
Madwave-5 vieta,50 m ,100 m uz muguras.
Ksenija Judina
Atklātais čemoionāts peldēšana Ogrē-2018,3 vieta,50 m uz muguras,50 m brass.

 

Džudo

 

ZELTA RUDENS 2018 Ādaži

Rians Fomenko U-10 3.vieta;

Marjans Karols U-10 3.vieta;

OUTDOOR 2018 2 JUN STOPIŅU NAVADS

Mārtiņš Ieviņš U-10 1.vieta;

Marjans Karols U-10 3.vieta;

Eriks Homka

U-12 1.vieta YOUNG STARS 2018 Jūrmala

Mārtiņš Ieviņš U-10 2.vieta;

Eriks homka U-12 2.vieta.

 

Volejbols

 

Adelīna Gerliņa – Entuziastu volejbola līgas sezonas 2017/2018 vērtīgākā spēlētāja/labākā uzbrucēja  – junioru izlases spēlētāja

Oskars Pētersons -Entuziastu volejbola līgas sezonas 2017/2018 labākais celājs

Latvijas Republikas čempionātā U19

Jaunietes 6. vieta;

Latvijas Republikas čempionātā U14

Jaunietes 9. vieta;

Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņā

Jaunietes 3. vieta U19 grupā meitenēm;

Jaunietes 4. vieta U14 grupā meitenēm;

Nacionālā līga 2. divīzija vīriešiem 8. vieta

Entuziastu volejbola līgā sievietēm 2. vieta

Entuziastu volejbola līgā vīriešiem 2.vieta