Jūrmalas skolēnu čempionāts vieglatlētikas krosā „Jūrmalas rudens 2017”

Jūrmalas Sporta skola sadarbībā ar Izglītības pārvaldes Profesionālās, interešu un tālākizglītības nodaļu un sporta skolotāju metodisko apvienību 2017. gada 13. oktobrī organizēja Jūrmalas skolēnu čempionātu vieglatlētikas krosā „Jūrmalas rudens 2017”, pie Lielupes pamatskolas.

Sacensībās piedalījās 5. – 6., 7. – 9.,10. – 12. klašu izglītojamie un juniori, kas startēja četrās vecuma grupās, „C” grupā (5. – 6.klase) zēniem 500 m distancē pirmo vietu izcīnīja Krišjanis Livčāns Jūrmalas sākumskolas “Atvase” (skolotājs Kaspars Krauksts), otro vietu izcīnīja Elvis Dāboliņš Jūrmalas sākumskolas “Atvase”, trešo vietu izcīnīja Pēteris Arvīds Celmiņš – Līcis Vaivaru pamatskola (sporta skolotājs Gundars Siliņš). „C” grupā meitenēm 500 m distancē pirmo vietu izcīnīja Kristīne Čvinova Jūrmalas sākumskolas “Atvase, otro vietu izcīnīja Elza Markova Vaivaru pamatskola un trešajā vietā Sintija Rozenberga  Jūrmalas sākumskolas “Atvase”.

„B” grupā (7. – 9. klase) zēniem 1000 m distance pirmajā vietā Reinis Oškalns Majoru vidusskola (sporta skolotāja Zane Vilne), otro vietu izcīnīja Maksims Mihālovs Majoru vidusskola un trešo vietu izcīnīja Niklavs Kravalis Majoru vidusskola. „B” grupā meitenēm 1000 m distancē pirmajā vietā Alise Marija Josta Majoru vidusskola, otrajā vietā ierindojās Evija Lūcija Cimža Vaivaru pamatskola un trešajā vietā Marta Daniela Štrautmane Vaivaru pamatskola.

„A” grupā (10.-12.klase) jauniešiem 2000 m distancē pirmajā vietā Raivs Porietis Majoru vidusskola, otrajā vietā Jēkabs Krastiņš SIA Bulduru dārzkopības vidusskola (sporta skolotājs Egils Kaļva) un trešajā vietā Kārlis Klimaševskis Majoru vidusskola. „A” grupā jaunietēm 1000 m distancē pirmajā vietā Marta Špundzāne Majoru vidusskola, otrajā vietā Dace Ebena SIA Bulduru dārzkopības vidusskola.

Jauniešiem junioru grupā 2000 m distancē pirmajā vietā Stivens Lisovs  SIA Bulduru dārzkopības vidusskola.