“Līgo visi 2022” mākslas vingrošanas sacensības

Rīgā 2022.gada 11.-12. jūnijā  norisinājās Festivāls un sacensības mākslas vingrošanā “Līgo visi 2022”. Sacensībās startēja četras Jūrmalas Sporta skolas audzēknes. Stefānija Belova – startēja 4.sporta klasē vidējā grupā un izcīnīja 1. vietu vingrojumā ar vālītēm, 3.vietu daudzcīņā un 5.vietu vingrojumā ar apli.

Elīna Una Kubinska – startēja 4.sporta klasē vidējā grupā un izcīnīja 5. vietu daudzcīņā, 4.vietu vingrojumā ar apli, 5.vietu vingrojumā ar vālītēm.

Dace Ozoliņa – startēja 4.sporta klasē jaunākajā grupā un izcīnīja 2.vietu daudzcīņā, 2. vietu vingrojumā ar apli un 2. vietu vingrojumā ar vālītēm.

Nikoļa Sudņika – startēja 4.sporta klasē vidējā grupā un izcīnīja 4. vietu daudzcīņā, 3.vietu vingrojumā ar apli, 4.vietu vingrojumā ar vālītēm. Visas audzēknes uzrādīja 4. sporta klasei atbilstošu rezultātu. Paldies meitenēm par labiem rezultātiem!

Paldies trenerei Natālijai Maculevičai par ieguldīto darbu!