Jūrmalas Sporta skola atsāk treniņus Ārkārtas režīmā

Pēc Latvijas valdības pieņemtajiem „Grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 12 marta rīkojumā Nr103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanas”” Covid – 19 pandēmijas laikā Jūrmalas Sporta skola ar 13. maiju atsāk organizētos sporta treniņus Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktajā kārtībā un pieejamo iespēju robežās.

Ievērojot 2m distancēšanos, individuālā inventāra iespējas un atļauju organizētos treniņus apmeklēt bērniem sākot ar 7 gadu vecumu, Jūrmalas Sporta skolā treniņus atsākuši basketbolisti, kas trenējas Jūrmalas Valsts ģimnāzijas (JVĢ) sporta hallē un Sporta namā „Taurenītis”. Burāšanas nodaļas audzēkņi trenējas Priedaines jahtklubā, daiļslidošanas treniņi notiek Volvo hallē, džudisti trenēsies savā sporta zālē Džudo „Lido” kluba telpās, handbolisti, kā ierasts, izmantos Pumpuru vidusskolas sporta objektus, hokejisti savas iemaņas turpinās pilnveidot Majoru sporta laukumā uz inlain seguma, mākslas vingrotājas trenēsies Mežmalas vidusskolas sporta zālē, JVĢ mazajā sporta zālē un, pēc remonta, arī Jūrmalas Sporta skolas sporta zālē. Stadionu „Sloka” izmantos treniņiem vieglatlēti, regbisti un daļa futbolistu. Futbola treniņi tiek organizēti arī Kauguru vidusskolas sporta laukumā. Volejbolisti izmanto mūsu lielisko iespēju trenēties pludmalē. Peldēšanas treniņi peldētājiem sākot no 12 gadu vecuma, tiks organizēti sanatorijas „Dzintarkrasts” un viesnīcas „Daina” peldbaseinos.

Lai gan ir noteikti ļoti stingri noteikumi, kā organizējami treniņi, jo ne visas iepriekš izmantojamās treniņu metodes ir atļautas(nav atļauts savstarpējais kontakts un kopējā inventāra izmantošana) bērni ir priecīgi atkal trenēties un kaut ar distanci, bet satikt draugus un trenerus. Šis laiks, protams, prasa ļoti lielu sapratni un noteikumu ievērošanu arī no vecākiem, tāpēc Jūrmalas Sporta skola ir pateicīga vecākiem par sapratni un noteikumu ievērošanu, kas neatļauj tiešu vecāku atrašanos treniņa bāzēs. Jūrmalas Sporta skola, savukārt, respektē to vecāku bažas par savu bērnu veselību, kas izvēlas tomēr savus bērnus nelaist uz treniņiem. Šiem bērniem tiek nodrošināta programmas apguve attālinātajā režīmā.

Jūrmalas Sporta skola ir pateicīga par Jūrmalas Sporta servisa centra operatīvo un saskaņoto darbību atverot pilsētas sporta objektus klātienes treniņu organizēšanai.

Lai gan šis laiks ir sarežģīts un ar daudziem noteikumiem, taču katra cilvēka veselība ir pats dārgākais, kas mums ir un to arī ļoti respektējam!

Lai visi veseli un sportiski norūdīti!