Mazo futbolistu lielās uzvaras

Futbola aktīvai sezonai lēnām noslēdzoties, lieli panākumi ir ne tikai Jūrmalas virslīgas futbola komandai, bet arī jaunajiem Sporta skolas futbolistiem. Tā divās nedēļas nogalās sacensībās piedalījās Sporta skolas U10 jaunie futbolisti un izcīnīja otrās vietas. Pirmajā turnīrā „Tukuma Cup”, kas norisinājās Tukumā un kur bija arī viesi no Igaunijas un kopumā startēja 8 komandas, mūsu puiši sīvā cīņā izcīnīja augsto 2. vietu  komandā spēlēja Roberts Vaivods, Alens Grikovs, Deniss Kreslovs, Emīls Jaunups, Silvestrs Skudra, Andrejs Avercevs Renārs Minuss, Vjačeslavs Turčins, Aleksandrs Kuzņecovs, Aleksandrs Zahars, labākais pussargs visā turnīrā Alens Grikovs. Un sestdien 4. novembrī jaunajiem U10 futbolistiem notika turnīrs Rīgā – „Lion Cup 2017”, kur atkal piedalījās 8 komandas un Sporta skolas puiši trenera Alekseja Dmitrijeva vadībā izcīnīja augsto 2. vietu. Komandā spēlēja Daniels Ločs, Māris Ločs, Renārs Minuss, Emīls Jaunups, Andrejs Avercevs, Savelijs Lukjanovs, Maksims Meļņiks, Ernests Aizupietis, Deniss Kreslovs, Daniels Mahalovs. Turnīra labākais vārtsargs Renārs Minuss. Paldies trenerism un puišiem par cīņas sparu! Ar šiem uzrādītajiem rezultātiem mēs pārliecināmies, kā mūsu visrslīgas komandai aug pienācīga maiņa.