„Rīgas Sprintā” Arinai Baikovai izcili rezultāti

03.-04. novembrī, sporta kompleksa “Daugavas sporta nams” peldbaseinā (25m) norisinājās Starptautiskās ūdens sporta veidu federācijas (FINA) apstiprinātas 2018.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības peldēšanā „Rīgas Sprints”, kurās bija iespējams vērot arī Eiropas un pasaules čempionātu finālistus un medaļniekus.

Rīgas Sprints ir plašākās un atpazīstamākās peldēšanas sacensības Baltijā, kurās tradicionāli pulcējas ne vien Latvijas, bet arī kaimiņvalstu labākie sportisti. Šogad īpaši jāizceļ Baltkrievijas delegācija, kuras sastāvā Latvijā viesosies teju visi nacionālās izlases dalībnieki. Šogad baltkrievi uz Rīgu atveda  49 sportistu lielu delegāciju.  Divtik vairāk sportistu bija pieteikts no Igaunijas un Lietuvas pārstāvošajiem klubiem, kuru rindās bija redzami arī virkne kaimiņvalsts vadošo atlētu.

Latvijas peldētāji šajās sacensībās ieguva četras zelta medaļas, trīs no tām, sīvā cīņā izcīnīja jūrmalniece Arina Baikova, iegūstot pirmo vietu: 50m peldējumā uz muguras, 100m peldējumā uz muguras un 100m kompleksā peldējumā, labojot Aļonas Ribakovas 4. gadu vecu Latvijas rekordu.

Medaļu kopvērtējumā, starp 38. komandām, Jūrmalas sporta skolas komanda ierindojās trešajā vietā pēc Baltkrievijas izlases un Igaunijas sporta kluba Garant.

Apsveicam Arinu Baikovu, viņas vecākus un trenerus Tatjanu un Alekseju Ļeonovus.

Jūrmalas Sporta skola