E. Homka – Baltijas čempions

27. un 28. janvārī Rīgā Vsevoloda Zeļonija sporta skolā norisinājās BALTIJAS DŽUDO ČEMPIONĀTS. Čempionātā piedalījās  277 dalībnieki no 48 džudo sporta klubiem un Sporta skolām no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sestdien sacensībās piedalījās 3 Baltijas valstu labākie džudisti U18 vecuma grupā visās svaru kategorijās. Visas cīņas bija spraigas un neviena uzvara nenāca viegli. Jūrmalas Sporta skolas viens no labākajiem džudistiem – Ēriks Homka cīnījās 25 sportistu konkurencē savā svara kategorijā līdz 60 kg, finālā spraigā cīņā uzvarot Igaunijas sportistu un izcīnīja Zelta medaļu. Bronzas medaļa – Artēmijam Fadējevam 55kg svara kategorijā 13 sportistu konkurencē, uzvarot 2 cīņas un pusfinālā zaudējot Lietuvas sportistam;
Jūrmalas Sporta skolas džudisti izcīnīja arī divas 7. vietas  – Edgars Kurgans un Aleksandrs Kāpiņš.No sirds lepojamies ar mūsu jūrmalnieku sasniegumiem.

28.01.2024. bija otrā BALTIJAS JUDO ČEMPIONĀTA 2024 diena. Svētdien par medaļām cīnījās U21 vecuma grupas sportisti. Sportistu bija mazāk, bet spriedze nemazinājās. Mūsu Sporta skolas sportists Maksims Bižāns izmēģināja savus spēkus svara kategorijā līdz -100kg un pārliecinoši aizvadīja visas cīņas, tikai finālā Golden score piekāpās sportistam no Igaunijas, kā rezultātā kļuva par turnīra vicečempionu.

Liels paldies par darbu Jūrmalas Sporta skolas džudo nodaļas treneriem – Vladislavam Minginovičam un Vjačeslavam Moisejevam!