Burāšana 2017. gada rezultātu kopsavilkums

Sezona ir beigusies un tādēļ neliels kopsavilkums! Šovasar esam daudz strādājuši un darbs ir nesis augļus! Mūsu Anna Vernere ir pirmā Latvijas Laser klases asociācijas reitinga Laser 4,7 klases kopvērtējumā un otrā Igaunijas Kausa Laser 4,7 meitenēm! Pērn Latvijas reitingā Anna bija piektā! Anna izcīnīja zeltu LJO, zeltu meiteņu ieskaitē un sudrabu kopvērtējumā Latvijas Čempionātā, visās LK posma sacensībās, kurās startēj ir pirmā meiteņu ieskaitē. Starptautiskājās sacensībās pirmā meiteņu ieskaitē un trešā kopvērtējumā Laser EK posmā Kauņā, trešā meiteņu ieskaitē Lietuvas čempionātā,  un otrā Igaunijas čempionātā.  Sārai šogad bija izlaiduma gads, tādēļ sacensībās piedalījās mazāk un reitingā šogad ir 11.

Artjoms  Laser R klasē  izcīnīja uzvaru Latvijas Čempionātā un ir ceturtais Latvijas Laser klases asociācijas reitinga Laser R klases kopvērtējumā, Elvīra reitingā sestā, bet Emīls Rudzītis devītais.

Laser Standard klasē Alens reitingā trešais!

Optimist klasē šogad ir bijis daudz jaunu potenciālo burātāju, daži neizturēja, daži paaugsies un nāks atkal pavasarī, bet Alise, Paula un Marta lieliski iekļāvās sporta grupā un startēja valsts un starptautiskajās sacensībās. No šī gada iesācējiem jaunākajā grupā, jāatzīmē Nellija, Vova, Elizabete, Andrejs un Mare, kuri cītīgi visu vasaru darbojās un uz vasaras beigām jau piedalījās jahtkluba rīkotajās sacensībās.

Uzteikšu savas „lielās“ meitenes Jeti un Šāronu, šis gads arī viņām ir krietni rezultatīvāks, kā iepriekšējie! Jete Latvijas Optimist klases reitingā Latvijas Kausa kovērtējumā šogad ierindojusies 12 vietā! Liels kāpums no 21. vietas 2016. gadā! Meiteņu ieskaitē šogad 5. vieta, B grupas ieskaitē Jete ir trešā kopvērtējumā un pirmā meiteņu ieskaitē.! Šārona 15. kopvērtējumā, 7. meiteņu ieskaitē, 5. Bgrupā un otrā B meitenēm. 2016. gadā Šārona reitingā bija 17! Ļoti veiksmīgi Šārona startēja starptautiskājās sacensībās Itālijā Cadetu ieskaitē, zelta grupā izcīnot 114  no 275 dalībniekiem! Kauņa „Rudens vējos“ 10 vieta B grupā!

Bet Anna nav vienīgā, kura šogad ir pierādījusi savu varēšanu un darba spējas! Jēkabs Čodars savās pirmajās  sacensībās, Usmas Kausā, sāka ar 28. vietu, bet pēdējās pabeidza kā uzvarētājs, Lietuvā „Rudens Kausā“ B grupā izcīnot otro vietu kopvērtējumā un pirmo zēnu ieskaitē! Latvijas Optimist klases reitingā Jēkabam 21. vieta kopvērtējumā un 7. B grupā! 2016 gada reitingā 61, kāpums ir acīm redzams!

Gabriels, burā jau otro sezonu un šovasar startēja sacensībās kā pa viļņiem, brīžam ļoti labi, brīžam ne visai un reitingā šogad 33 un 16. B grupā.

Ernests, centīgs un labestīgs, šogad startēja gandrīz visās Latvijas sacensībās un reitingā 35 kopv. un 17 B grupā.

Alise Rupenheite, cītīgākā burātāja, pirmā no visiem pavasarī apguva perfektu pagrieziena tehniku! alisei neveicās, vasaras vidū salauza roku, bet rietingā ir tikusi un ieņem 37 vietu, 19 B grupā!

Marta Rupenheite savā pirmajā sezonā droši sāka startēt sacensībās un reitingā ir uzreiz aiz māsas 38 un 20. B grupā!

Alise Riekstiņa, jūnijā sākusi burāt, visātrāk „iebrauca“ tehniskajās un taktiskajās niansēs, sacensībās pārsteidzot ne vienu vien kolēģi, pirmo marku apņemot septītā, vai desmitā! Reitingā 34 un 12 starp meitenēm!

Paula Riekstiņa, azartiska, uz sezonas beigām pārvarēja bailes no stipra vēja un  startēja pat starptautiskajās sacensībās. Reitingā 42 un 17. meiteņu ieskaitē.

Jūlijs Kaugars, nenoliedzami talantīgs, tikai jāstrādā! Šogad sāka piedalīties sacensībās un reitingā 40. vieta, 22 B grupā.

Daniela Egle, žēl, ka burāšana nav viņas lielākā aizraušanās, treniņiem neatliek daudz laika, tomēr šogad reitingā, tāpat kā Jūlijam vienāds punktu skaits un 40. vieta, 16 meitenēm un 22 B grupā.

Tāpat uzteikšu Elzu un Elīnu, kuras trenējas un arī ir sākušas startēt sacensībās, taču šogad reitingā nav iekļuvušas!