Jūrmalas Sporta skola – veselīga dzīves veida aktivizētāja bērniem un jauniešiem.

Ar katru dienu arvien vairāk mēs runājam par aktīvu un veselīgu dzīves veidu, jo nevaram noliegt to, ka mūsu modernajā laikmetā esam spiesti lielāko dienas daļu pavadīt darbā pie datora un arī mājās atnākot, vakaru pavadām pie televizora. Tāpat mūsu jaunieši lielāko dienas daļu pavada sēžot skolas solā un atnākot mājās turpina sēdēt pie datora vai televizora arī telefona. Taču, tie kas vēlas pagarināt savu dzīvildzi, vairāk atrasties svaigā gaisā, attīstīt savu stāju, fiziskās īpašības, izkopt raksturu, norūdīt garu un miesu, nāk uz Jūrmalas Sporta skolu, jo te to visu var iemācīties.
Jau vārds Sports skaidrojumā (angļu: sport, cēlies no disport — ‘spēle, izklaidēšanās’) nozīmē fiziskas aktivitātes un spēles, kas tiek veiktas, lai tiktu saglabāta un uzlabota cilvēka fiziskā un garīgā veselība. Tāpat ar sportu tiek apzīmēta fizisko treniņu un sacensību sistēma. Sports ir fiziskās kultūras sastāvdaļa, fiziskās audzināšanas līdzeklis un metode.
Un skolas darbības pamatmērķī ir minēts, ka skola ir sporta profesionālās ievirzes izglītības programmu īstenotāja, kas nodrošina profesionālās ievirzes sporta izglītības mērķu sasniegšanu – veselas, fiziski, garīgi un emocionāli attīstītas personības veidošanu, kas ir motivēta aktīvam, kustīgam dzīvesveidam un apzinās sporta vērtības nozīmi.
Tāpēc Jūrmalas Sporta skola aicina visus interesentus pievienoties mūsu draudzīgajam kolektīvam un piedāvā:
• Profesionālas ievirzes programmas, bērniem un jauniešiem basketbolā, handbolā, futbolā un peldēšanā(sākot ar 6 gadiem), mākslas vingrošanā un hokejā notiek uzņemšana no 5 gadiem un daiļslidošanā no 4 gadiem, burāšanā, džudo, vieglatlētikā, volejbolā un regbijā.
• Interešu izglītības programmas bērniem un jauniešiem no 3 gadiem futbolā un peldēšanā; no 5 gadiem mākslas vingrošanā, estētiskajā vingrošanā, ritmikā ar koriģējošās vingrošanas elementiem un vieglatlētikā; volejbolā no 7 gadiem un regbijā meitenēm no 14 un zēniem no 16 gadiem. Interešu izglītība ir sporta veida apmācība bez rezultātu gūšanas un dalības sacensībās, vienkārši – nāc un nodarbojies ar savu iemīļoto sporta veidu, vai arī, ja esi izmēģinājis vienu, bet tas nav iepaticies, tad nāc un izmēģini arī citus.
Jāatzīmē, ka Jūrmalas Sporta skolā(JSS) strādā kvalificēti treneri, kā piemēram Andis Austrups, kas ir sagatavojis un līdz olimpiādei aizvedis mūsu slaveno vieglatlēti Lauru Ikaunieci. Olimpiādes kandidātu burāšanā Annu Aili ir sagatavojuši treneri Juris un Ināra Aiļi, Latvijas izlases dalībnieci peldēšanā Arinu Baikovu trenē peldēšanas treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi, vairākus Latvijas izlases sportistus ir sagatavojis handbola treneris Māris Meiers, ar Latvijas meiteņu izlasi volejbolā strādā arī JSS trenere Aleksandra Tihovska. Ar Latvijas izlasi strādā arī regbija treneris Kristiāns Avotiņš. Un noteikti jāpiemin ir Mārtiņš Meiers, kas tagad spēlē Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā basketbolā un parāda ļoti atzīstamu sniegumu. Mārtiņam Meieram basketbolu Jūrmalas Sporta skolā mācīja Ludmila Butāne.
Kopumā Jūrmalas Sporta skola piedāvā dažnedažādas fizisko aktivitāšu iespējas. Ir nepieciešama tikai gribēšana nākt un darboties! Jauno, nākamo Olimpieti – mēs tevi gaidām!
Sīkāka info www.jss.lv vai pa tālruni 67736379

Jūrmalas Sporta skola.