„Trebuhova kauss 2019”

Jūrmalas Sporta skolas futbola nodaļas treneri Nikolajs Kulmanakovs un Aleksandrs Briļs pateicībā par futbola mīlestības ieaudzināšanu savam pirmajam trenerim Pjotram Trebuhovam Slokas stadionā 21.07.2019. rīkoja atklāto futbola turnīru „Trebuhova kauss 2019”. Sacensības tika organizētas U-11 (2008.g.dz.) jaunajiem futbolistiem pirmo reizi uz dabīgā laukuma ar 8 komandu dalību – 2 komandas no Jūrmalas Sporta skolas un viesu komandas no Ķekavas, FK Auda, Ventspils, Iecavas, Saldus, Jelgavas. Komandas tika dalītas 2 grupās, katrā pa 4 komandām. Visas dienas garumā tika izspēlētas aizraujošas spēles ar lielisku atmosfēru, rezultātā pirmo trīs vietu medaļniekus izšķīra 9 metru soda sitieni, par turnīra uzvarētājiem kļuva FK AUDA. Otrajā vietā mūsu Sporta skolas pirmā komanda (treneris N. Kulmanakovs) un trešajā vietā komanda no FK Ventspils.

Organizatori pateicas visām komandām par piedalīšanos Trebuhova kausā 2019, kā arī pašam trenerim P. Trebuhovam un bijušajiem trenera audzēkņiem, kas atbalstīja turnīra organizēšanu. Paldies par sadarbību Jūrmalas Sporta servisa centram, fotogrāfam Andrejam Morozovam un pasākuma vadītājam Ingusam Pelcbergam, kā arī atbalstītājiem Ķekavas Avots , Picērija redbus.lv.

Uz tikšanos nākamgad, Trebuhova kausā 2020 , jubilejas gadā, kad mūsu leģendārajam trenerim Pēterim Trebuhovam apritēs 70 gadi!

Jūrmalas Sporta skola