Jūrmalniekiem 1. vieta Daugavpils CUP – 2019

Trīs dienas 18.04.-20.04. Daugavpilī norisinājās Daugavpils kausa izcīņa 2019. futbolā U-9 zēniem (2010.dz.gads), kurā piedalījās arī Jūrmalas Sporta skolas jaunie futbolisti trenera Jevgenija Smirnova vadībā. Spēles formāts 8×8. Turnīrā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Pirmajā dienā Jūrmalas komandai bija 2 spēles. Pirmā – grūtākā spēle pret Rīgas Futbola skolas (RFS) pirmo komandu. Mūsu puišiem vienmēr bija jāspēlē aizsardzībā, tomēr, pašās beigās izdevās izraut uzvaru ar rezultātu 3:2. 
Otrā spēle pret Futbola Klubu Rēzekne bija vieglāka un pārliecinoša uzvara 13:0.

Otrajā dienā pirmajā spēlē pret Jura Docenko Futbola skolu „Alberts” svinējām uzvaru 2:0. Pēc neliela pārtraukuma spēle pret Futbola klubu Daugavpils otro komandu, kurā mēs dominējām laukumā un rezultāts 6:0. Trešā spēlē noslēdzās ar pārliecinošu uzvaru pret FK Daugava komandu ar rezultātu 8:1. Pēc divām dienām 1.vieta A. grupā, kas ļauj cīnīties pusfinālā pret 2.vietu B. grupā. Pretinieki no Baltkrievijas (Bērnu un jaunatnes sporta skola no Vitebskas) diezgan ātri izvirzījās vadībā 2:0, bet mūsu puiši parādīja raksturu un iesita 3 vārtus, rezultāts 3:2 jūrmalnieku labā.

Trešajā dienā finālā pretī stājās jau zināmie pretinieki RFS-1 komanda. Sīvā cīņā ar rezultātu 4:2 mēs svinējām uzvaru, kā arī izcīnījām čempiona titulu. 
Par labāko Jūrmalas komandas spēlētāju tika atzīts Romāns Mamatovs, par turnīra labāko aizsargu tika atzīts jūrmalnieks Damians Kontenis.

Paldies jauniem futbolistiem par pašatdevi, raksturu un skaisto futbolu, kā arī vecākiem par skaļāko atbalstu!!!
Treneris Jevgenijs Smirnovs.