Skolu olimpiādes sacensības spēlē “Tautas bumba”

Otrdien, 5.februārī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas hallē ar finālsacensībām noslēdzās 2020.gada Jūrmalas pilsētas skolu olimpiādes sacensības spēlē “Tautas bumba” 3.-5.klašu grupā (2008.-2010.g.dz. zēniem un meitenēm).  Jau janvārī ar priekšsacīkstēm divās apakšgrupās skolu komandas sacentās Jūrmalas Sporta skolas zālē un sporta namā “Taurenītis”, un cīnījās par iekļūšanu finālsacensībās.  Noslēdzoties priekšsacīkstēm,  noskaidrojās, ka finālos gan zēniem, gan meitenēm iekļuvušas četru skolu komandas – Kauguru vidusskolas, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, Majoru vidusskolas un sākumskolas “Taurenītis” komandas.  Finālu dienā vispirms notika pusfinālu cīņas, kurās sacentās vienas apakšgrupas pirmo ieguvēji ar otras apakšgrupas  otro ieguvējiem, tādējādi noskaidrojot finālu dalībniekus. Pusfinālos interesantākā izvērtās cīņa starp Majoru vidusskolas un Jūrmalas Valsts ģimnāzijas meitenēm, kurā spēles vienā 5 minūšu puslaikā ar 6:1 uzvarēja Majoru vidusskolas meitenes, bet otrajā puslaikā – ar 6:0 – JVĢ meitenes, līdz ar to nodrošinot vietu finālā.  Otrajā meiteņu komandu pusfinālā samērā pārliecinoši uzvarēja Kauguru vidusskolas meitenes.  Finālu spēles bija ļoti interesantas. Meitenēm cīņā par 1.vietu bija  nepieciešams izspēlēt pat  3 minūšu papildlaiku, jo spēles pamatlaikā (2 x 5 minūtes) rezultāts bija neizšķirts. Papildlaikā šoreiz veiksmīgākas bija Jūrmalas Valsts ģimnāzijas meitenes.  Zēnu finālā pēc pusfinālu cīņām iekļuva Majoru vidusskolas un JVĢ komandas. Arī šī cīņa bija ļoti spraiga. Dažādu apstākļu dēļ diemžēl Majoru skolas komanda bija palikusi nepilnā sastāvā, kas varbūt arī liedza šoreiz kļūt par čempioniem. Uzvaru izcīnīja Jūrmalas Valsts ģimnāzijas komanda! Apsveicam JVĢ komandas ar dubultuzvaru!  Veiksmi viņiem, gatavojoties un startējot valsts finālsacensībās 6.martā Dobelē!

3.vieta – Kauguru vidusskola

Paldies visām skolām, kas piedalījās šajās sacensībās!

Paldies galvenajam tiesnesim Kasparam Kraukstam par sacensību vadīšanu, paldies visiem  tiesnešiem – Mārtiņam Liepam, Gundaram Siliņam, Artūram Annuškānam!