Jūrmalas Sporta skola dalās pieredzē

Jūrmalas Sporta skolā otrdien 21. februārī viesojās Šauļu (Lietuva) Sporta skolas direktors Svajunas Mikalčius, lai pārrunātu iespējamo sadarbību regbija jomā. Sadarbību organizēja sporta skolas regbija treneris Kristiāns Avotiņš un biedrības „Regbija klubs Jūrmala” prezidents Pēteris Šņitņikovs.
Jūrmalas Sporta skolas direktors Sandis Bērziņš dalījās pieredzē, stāstot par Sporta skolas struktūru, sporta veidiem, darbību regulējošiem normatīviem dokumentiem un inovācijām sportā. Šauļu sporta skolas direktors ar interesi ieklausījās, jo Lietuvas Valsts sporta struktūra atšķiras no Latvijas. Svajunas Mikalčius pastāstīja, ka Šauļos ir 7 sporta skolas, kur pārsvarā katrā skolā ir tikai viens vai divi sporta veidi trenējot 300-400 jaunos sportistus. Mums pilsētā ir viena sporta skola ar 12 sporta veidiem, 22 izglītības programmām un vairāk kā 1800 audzēkņiem.
Abu sporta skolu direktori un regbija klubs vienojās turpināt pieredzes apmaiņu Šauļu sporta skolas komandai piedaloties Jūrmalas Sporta skolas Ziemas kausa izcīņā regbijā 7. Savukārt, Jūrmalas Sporta skola tika oficiāli ielūgta maija sākumā piedalīties Šauļu starptautiskajā regbija turnīrā, kur notiks arī izglītojošs seminārs visu valstu(7) sporta skolu direktoriem.
Ir sākusies veiksmīga sadarbība, ko noteikti vajadzētu turpināt, iegūstot jaunu pieredzi sporta skolu organizācijā.

Jūrmalas Sporta skola.

Pielikumā attēlā no kreisās Kristiāns Avotiņš, Sandis Bērziņš, Svajunas Mikalčius, Pēteris Šņitņikovs.