Peldētāji veiksmīgi startē Valsts čempionātā

Valmierā 20.-22. jūnijā notika Latvijas čempionātā (LČ) 25 metru baseinā, kurā laboti divi Latvijas rekordi -200m brīvajā stilā un sacensību otrās dienas noslēgumā pēc 19 gadiem lauzts arī valsts rekords 4×200 metru stafetē vīriem.

Gada nozīmīgākajās valsts sacensībās, kurās piedalījās vairāk kā 300 sportistu no visas Latvijas, savu varējumu veiksmīgi  rādīja arī Jūrmalas Sporta skolas peldētāji.

Arina Baikova -izcīnīja 5 zelta medaļas individuālajās distancēs -800 m brīvajā stilā,50 m peldējumā uz muguras,100 m peldējumā uz muguras,200 m peldējumā uz muguras,400 m kompleksajā peldējumā. Un 2 bronzas medaļas kopā ar komandu. Treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi.

Sofija Barone – izcīnīja 4 medaļas, divas individuālajās distancēs

Bronzas medaļu – 100m kompleksajā peldējumā ,sudraba medaļu 200m kompleksajā peldējumā. Un divas ar komandu. Treneris Aleksejs Ļeonovs.

Sofija Viktorija Krasauska -izcīnīja sudraba medaļu 200 m tauriņstila peldējumā un divas bronzas medaļas ar komandu. Treneris Aleksejs Ļeonovs.

Jūrmalas meiteņu komanda- Arina Baikova, Sofija Barone, Sofija Viktorija Krasauska, Jelizaveta Savčenko izcīnīja bronzu 4x 100 m kompleksajā stafetes peldējumā.

Jūrmalas jauktā komanda – Arina Baikova, Sofija Barone, Vadims Trojanovs, Reinis Eduards Paulis izcīnīja bronzu 4×100 m kompleksajā stafetes peldējumā.