Novadu kausā peldēšanā 1. vieta

arinabaikova

25.-26. novembrī Jelgavā notika XXVII Latvijas Novadu Kauss peldēšanā. Jūrmalas sporta skolas komanda startēja Kurzemes komandas sastāvā. Katrā Novadu komandā startēja 24 peldētāji. Kurzemes komandu pārstāvēja sportisti no Jūrmalas, Liepājas un Ventspils. No Jūrmalas sportistiem startēja Arina Baikova, Nikola Sidorova, Sofija Barone, Lana Filuškina, Nikita Kudrjašovs, Leons Baldiņš, Leonīds Usovs, Vadims Trojanovs un Miko Akimovs.
Arina Baikova izcīnīja 1. vietu 50m brīvajā stilā, 100m kompleksā, 100m un 200m uz muguras;
Nikita Kudrjašovs izcīnīja 1. vietu 50m brīvajā stilā un 50m tauriņstilā, 2.vietu 100m tauriņstilā un 100m brīvajā stilā;
Nikola Sidorova izcīnīja 1. vietu 100m un 200m brasā.
Kurzemes komanda uzvarēja visās stafetēs, gan vīriešu, gan sieviešu 4x50m brīvajā stilā un 4x50m tauriņstilā. No Jūrmalas sportistiem stafešu peldējumos startēja Sofija Barone, Nikola Sidorova, Arina Baikova un Nikita Kudrjašovs.
Arina Baikova uzlaboja sacensību rekordus 50m brīvā stilā un 100m kompleksā peldējumā.
Par Kurzemes komandas labākiem sportistiem tika atzīti Jūrmalas sportisti: Arina Baikova un Nikita Kudrjašovs.