Jūrmalas Sporta skola Latvijas Jaunatnes olimpiādē Jelgavā

Latvijas Jaunatnes VIII olimpiāde Jelgavā šogad notika 4.-7. jūlijā.

Jūrmalas Sporta skolas(JSS) 153 sportisti 11 sporta veidos bija pieteikti dalībai Latvijas Jaunatnes VIII olimpiādē (LJO) Jelgavā.

Vislabāk LJO veicās mūsu mākslas vingrotājām – Milanai Filatovai, Valērijai Boltramovičai, Ksenijai Gazinai, Milanai Melānijai Smirnihai, Jevgenijai Ozolai, Emīlijai Langušai,  kas jau pirmajā sacensību dienā grupu vingrojumos izcīnīja Zelta medaļas – treneres Olga un Inga Timofejevas un horeogrāfe Ināra Meļņičenko.

Savukārt peldētāji izcīnīja 10 medaļas – 1.vieta Jeļizavetai Savčenko 50 m brīvajā stilā, 2.vieta Elzai Šipkovai 100 m brass, 2.vieta Jeļizavetai Savčenko 100 m brīvajā stilā, 2.vieta Sofijai Krasauskai 100 m tauriņstilā, 2.vieta 4×100 stafetē meitenēm kompleksā peldēšanā – Sofija Krasauska, Elza Šipkova, Jeļizaveta Savčenko, Alise Marija Josta. 3.vieta 4×100 jauktajā stafetē – Anrijs Ansis Bergmanis, Ņikita Homičs, Jeļizaveta Savčenko, Alise Marija Josta. 3.vieta Sofijai Krasauskai 100 m peldējumā uz muguras, 3.vieta Elzai Šipkovai 200 m kompleksā peldēšanā, 3.vieta Jeļizavetai Savčenko 100 m tauriņstilā, 3.vieta 4×100 jauktajā stafetē kompleksā peldēšana – Ņikita Homičs, Elza Šipkova, Sofija Krasauska, Anrijs Ansis Bergmanis.
Treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi, Sandra Gosa, Vladlens Žarinovs!

Basketbolā ļoti spraigi cīnījās mūsu meitenes no visām spēlēm tikai 2 zaudējot izcīnīja augsto 3. vietu 15 komandu konkurencē uzvarot 8 spēlēs no 10 spēlēm, komandā spēlēja – Anastasija Černova, Paula Purmale, Paula Pētersone, Elza Kasakovska. Treneri Andris Steļmahs un Kaspars Bože.

Burātāji pašaizliedzīgi cīnījās vētrainajā laikā, kad sacensības pat piektdien atcēla, taču sestdien un svētdien lielajā vējā Engurē Sporta skola audzēkne Šārona Caune izcīnīja augsto 3. vietu 15 burātāju konkurencē. Treneri – Juris un Ināra Aiļi.