Jūrmalas Sporta skolā izlaidums 2022

Jūrmalas Sporta skolā 24. augustā ar skaistu pasākumu tika svinēts izlaidums 79 absolventiem . Pēc divu gadu attālinātā procesa, visi – gan skolas administrācija un treneri, gan vecāki un sportisti bija priecīgi tikties klātienē un atskatīties uz paveikto, saņemot beigšanas apliecības  par apgūtu profesionālās ievirzes sporta izglītību 20V (pamatskola) basketbolā daiļslidošanā, handbolā hokejā, mākslas vingrošanā un peldēšanā  un 30V (vidusskola) mākslas vingrošanas un peldēšanas programmās.

Sporta Skolas izlaidums notika svinīgā atmosfērā, atskatoties uz daudzu gadu ieguldīto darbu un sasniegtiem rezultātiem. Sveicēju pulkā bija Jūrmalas valstspilsētas domes deputāte, Izglītības komitejas priekšsēdētāja Irēna Kausiniece, kas savā uzrunā atzinīgi novērtēja jauniešu sasniegumus un treneru ieguldīto darbu, kā arī teica atzinīgus vārdus Sporta skolas administrācijai. Sveikt absolventus bija ieradusies arī Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Izglītības pārvaldes Profesionālās, interešu un tālākizglītības nodaļas vadītāja Spodra Austruma.

Un, protams, liels paldies gan no vecākiem, gan no jauniešiem tika teikts viņu treneriem, kas ne tikai iemācījuši katram savu sporta veidu, bet dažbrīd devuši arī lielu dzīves skolu, mācot izdzīvot un pārdzīvot sporta veiksmes un neveiksmes, tikt pāri sakāvēm, zaudējot sacensībās un turpinot tikpat aizrautīgi strādāt pēc izcīnītām godalgām un medaļām. Arī skolas administrācija pateicās treneriem par darbu! Treneri  basketbolā – Artūrs Annuškāns un Ludmila Butāne, daiļslidošanā – Galyna Iefremenko un Svetlana Šarigina, handbolā – Māris Meiers, mākslas vingrošanā – Tatjana Petrova, Ilvija Jāpiņa, Zoja Stepanova un Natalija Demčenko, peldēšanā – Tatjana un Aleksejs Ļeonovi, Leonīds Usovs, Mihails Otroško un Tatjana Vidricka, hokejā – Edmunds Vasiļjevs un Zigmārs Strauss.

Jūrmalas Sporta skola.