Jūrmalas Sporta skola aicina savā pulkā jaunos sportistus!

Kauguru svētku ietvaros Jūrmalas Sporta skola aicināja visus interesentus pievienoties mūsu draudzīgajam kolektīvam un piedāvā:

  • Profesionālas ievirzes programmas, bērniem un jauniešiem basketbolā, handbolā, futbolā un peldēšanā, mākslas vingrošanā un hokejā, daiļslidošanā, burāšanā, džudo, vieglatlētikā, volejbolā un regbijā.
  • Interešu izglītības programmas bērniem un jauniešiem no 4 gadiem futbolā un peldēšanā; no 5 gadiem mākslas vingrošanā, estētiskajā vingrošanā, ritmikā ar koriģējošās vingrošanas elementiem un vieglatlētikā; volejbolā no 7 gadiem un regbijā meitenēm no 14 un zēniem no 16 gadiem. Interešu izglītība ir sporta veida apmācība bez rezultātu gūšanas un dalības sacensībās, vienkārši – nāc un nodarbojies ar savu iemīļoto sporta veidu, vai arī, ja esi izmēģinājis vienu, bet tas nav iepaticies, tad nāc un izmēģini arī citus.

Jāatzīmē, ka Jūrmalas Sporta skolā(JSS) strādā kvalificēti treneri, kā piemēram Andis Austrups, kas ir sagatavojis un līdz olimpiādei aizvedis mūsu slaveno vieglatlēti Lauru Ikaunieci. Olimpiādes kandidātu burāšanā Annu Aili ir sagatavojuši treneri Juris un Ināra Aiļi, Latvijas izlases dalībnieci peldēšanā Arinu Baikovu trenē peldēšanas treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi, vairākus Latvijas  izlases sportistus ir sagatavojis handbola treneris Māris Meiers, ar Latvijas meiteņu izlasi volejbolā strādā arī JSS trenere Aleksandra Tihovska. Ar Latvijas izlasi strādā arī regbija treneris Kristiāns Avotiņš. Un noteikti jāpiemin ir Mārtiņš Meiers, kas tagad spēlē Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā basketbolā un parāda ļoti atzīstamu sniegumu. Mārtiņam Meieram basketbolu Jūrmalas Sporta skolā mācīja Ludmila Butāne.

Kopumā Jūrmalas Sporta skola piedāvā dažnedažādas fizisko aktivitāšu iespējas. Ir nepieciešama tikai gribēšana nākt un darboties! Jauno, nākamo Olimpieti – mēs tevi gaidām!

Sīkāka info www.jss.lv vai pa tālruni 67736379

Jūrmalas Sporta skola.