Jūrmalas skolu sacensības spēlē “Tautas bumba”

Jūrmalas skolu komandas 3 dienu sacensībās noskaidrojušas spēcīgākās komandas spēlē “Tautas bumba” 3.-5.klašu izglītojamajiem. Vispirms 26. un 31.janvārī divās apakšgrupās septiņu Jūrmalas skolu  bērni spēlēja “Tautas bumbu” un noskaidroja katras apakšgrupas divas labākās komandas, kuras 7.februārī tikās finālturnīrā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas zālē un ļoti interesantās cīņās noskaidroja šī mācību gada veiksmīgākas komandas šajā spēlē. Uzvarētāju komandas arī izcīnīja tiesības  3.martā startēt valsts finālsacensībās  Dobelē.

Pēc apakšgrupu cīņām Jūrmalas finālsacensībās iekļuva Majoru vidusskolas, Jaundubultu pamatskolas, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas  un Kauguru vidusskolas zēnu komandas, un Jaundubultu pamatskolas, Aspazijas pamatskolas, JVĢ un Kauguru vidusskolas  meiteņu komandas.  Finālsacensībām skolu komandas bija gatavojušās īpaši, tomēr satraukums un veiksmes faktors reizēm kādai komandai liedza parādīt savu labāko spēli.

Pēc pusfinālu cīņām, kurās sacentās 1.apakšgrupas uzvarētāju komandas ar 2.apakšgrupas 2.vietu ieguvējiem un 1.apakšgrupas 2.vietas ar 2.apakšgrupas uzvarētājiem, tika noskaidrotas finālu komandas.  Gan zēniem, gan meitenēm  finālos iekļuva Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un Kauguru vidusskolas komandas.  Zēnu finālā abos puslaikos norisinājās ļoti spraiga un dinamiska cīņa, kurā mazliet veiksmīgāki  ar kopējo rezultātu 10 : 8 izrādījās Jūrmalas Kauguru vidusskolas zēni, izcīnot tiesības startēt arī valsts finālsacensībās.

Meiteņu komandu finālā abos puslaikos pārliecinošāk spēlēja Jūrmalas Valsts ģimnāzijas komanda, ar kopējo rezultātu  15:4 izcīnot uzvaru pār Kauguru vidusskola komandu .  Godalgotās 3.vietas arī ļoti spraigās cīņās izcīnīja Jūrmalas Jaundubultu pamatskolas zēnu komanda un Jūrmalas Aspazijas pamatskolas meiteņu komanda.

Sveicam laureātu komandas! Paldies visām skolu komandām par līdzdalību pasākumā! Paldies visiem tiesnešiem!  Paldies skolotājiem par komandu sagatavošanu!