Jūrmalas bērnu un jauniešu Atklātais turnīrs handbolā U-14 vecuma grupā

Šajā skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 17.decembrī Pumpuru vidusskolas mājīgajā sporta zālē norisinājās Jūrmalas bērnu un jauniešu Atklātais turnīrs handbolā U-14 vecuma grupā zēniem. Turnīra galvenais cilvēks – Pumpuru vidusskolas sporta skolotājs, Jūrmalas Sporta skolas handbola treneris un organizators – Māris Meiers uz turnīru bija uzaicinājis Salaspils sporta skolas, Ogres Sporta centra un handbola kluba “Celtnieks” šī vecuma grupas komandas. Turnīru komandas izspēlēja pēc apļa principa, katra ar katru komandu izspēlējot divus 15 minūšu garus puslaikus. Jūrmalas komanda sportiskajā ziņā nebija īpaši “viesmīlīga”, izcīnīja uzvaras pret visām turnīra komandām un pelnīti izcīnīja 1.vietu turnīrā. Vissīvākā izrādījās spēle ar Ogre Sporta centra jaunajiem puišiem, kur otrā puslaika vidū, pēc vairākām mūsu komandas neprecīzi izspēlētām epizodēm, Ogres puišiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Trenera paņemtais pārtaukums un precīzie norādījumi spēja mobilizēt Jūrmalas puišus un atlikušās spēles minūtes tika nospēlētas pārliecinoši un izcīnīta skaista uzvara ar rezultātu 22:18. Otro vietu turnīrā izcīnīja Ogres, bet trešo – Salaspils junieši. Par turnīra labākajie spēlētājiem katrā komandā tika atzīti: HK “Celtnieks”- Niklass Jakola, Salaspils – Ričards Liepiņš, Ogre – Maksims Sorofanovs, Jūrmala – Kristaps Baumgards. Paldies viesu komandām par ierašanos un cīņu turnīrā! Apsveicam Jūrmalas komandu un treneri Māri Meieru ar uzvaru turnīrā!