Jauno handbolistu starptautiskā pieredze

Jūrmalas Sporta skolas handbolisti (U-12 un U-13  grupas) 2019.gada 7.-10.jūnijā  piedalījās starptautiskajā handbola turnīrā Tallinn hanball Cup 2019 kategorijā 2006./2007.gadā dzimušajiem (treneris M.Meiers).
Minētajā vecuma grupā bija pieteiktas 22 komandas. Jūrmalas sporta skolas komanda tika ielozēta spēcīgāko grupu apakšgrupā un turnīra rezultātā tika izcīnīta  13.vieta.
Tallinn handball Cup ir lielākais jaunatnes handbola turnīrs Baltijas valstīs, kurš šogad svinēja 10 gadu jubileju. Turnīrā piedalījās 150 komandas, vairāk kā 2000 dalībnieku no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Baltkrievijas un Krievijas.
Piedzīvoti  daudzi  notikumi un emocijas, prieki un asaras, uzvaras un zaudējumi, nopietnas traumas, +30 grādi, bet pāri visam, fantastiska pieredze nākamajiem turnīriem!!!
Komanda izsaka  lielu pateicību Jūrmalas pilsētas domei – personīgi domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim un Jaunatnes un Sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājai Irēnai Kausiniecei par iespēju komandai piedalīties šajā turnīrā un gūt pieredzi nākamajiem sportiskajiem sasniegumiem.