Ž. Jefremenko piedalās vērienīgā izrādē “Kopā un mūžīgi”

Ziemassvētku brīvdienās, 25. decembrī Arēnā Rīga notika daiļslidošanas izrāde “Kopā un mūžīgi”. Tās režisors ir pasaules slavenais ledus šovu meistars Iļja Averbuhs, kas  skatītāju vērtējumam piedāvāja savu šovu kopā ar   Daiļslidošanas pasaules čempioniem, kuri  pastāstīja skatītājiem ļoti personīgu stāstu par satikšanos un šķiršanos.

Jūrmalas Sporta skolas daiļslidošanas nodaļas  audzēkne Žasmina Jefremenko ar savu interesanto  īso  programmu “Matrix”  atklāja  I. Averbuha šovu “Kopā un mūžīgi”.

JSS audzēkne piedalījās izrādē kopā ar daiļslidošanas leģendām – Olimpiskiem čempioniem –  Alekseju Jagudinu, Tatjanu Totmjaņinu, Maksimu Marininu, Romānu Kostomarovu, Mariju Petrovu, Alekseju Tihonovu, Tatjanu Volosožaru un Maksimu Trankovu.

JSS daiļslidotāja Žasmina Jefremenko perfekti izpildīja savu sarežgīto programmu  ar tīru trīskāršo lēcienu un  2,5 apgriezienu akseli! Žasmina ir šī gada Latvijas čempionāta godalgas ieguvēja grupā Advance Novice, Tallinas Trophy sudraba medaļas ieguvēja un daudzu citu Starptautisku sacensību uzvarētāja.

Apsveicam ar dalību tāda mēroga šovā, liels prieks un gods par mūsu sportisti!

Jūrmalas Sporta skola