Usmas kauss burāšanā

17 Jūrmalas Sporta skolas audzēkņi no 3.- 4.jūnija piedalījās Usmas kausā 2023. Regatē Optimist jahtu klasē startēja 27 burātāji, bet ILCA 4 jahtu klasē 3. Pirmajā dienā vējš bija jāgaida, turklāt tas bija ļoti mainīgs un neparedzams. Otrajā dienā vējš bija krietni stiprāks, taču tik pat mainīgs. Jūrmalas audzēkņiem abu dienu 8 braucienu kopvērtējumā pirmās 13 vietas!

Ļoti sīva cīņa izvērtās starp Nikolu Kamergrauzi un Tomu Andrejevu līdz pat pēdējam braucienam, taču Toma rezultātu paklupināja 2 falšstarti un Nikola izcīnīja 1. vietu gan kopvērtējumā, gan meiteņu ieskaitē. Toms otrais, trešajā vietā Ansis Čodars un ceturtajā Gustavs Plato. Savukārt Tīna Vēze otrajā dienā veiksmīgi uzlaboja savu sniegumu izcīnot pirmo vietu U12 ieskaitē un U 12 meitenēm, otro vietu meiteņu un piekto kopvērtējumā. Ņikita Čamāns 6, Lauma Riekstiņa 7 un trešā meiteņu ieskaitē, Elizabete Lībķena 6 un 4. meitenēm, Amēlija Apšāne otrā U 12 un U12 meitenēm, 5 meiteņu kopvērtējumā un 9. kopvērtējumā, bet Ralfs Brencis 10. Jēkabs Ozoliņš 11, Anna Ramiņa 12 un 6 meiteņu iesk., Ēriks Kogans 13, Artūrs Civjans 17, Kristofers Cers 21. Mūsu jaunākā dalībniece, septiņgadīgā Paula Aile, pēc pirmās dienas cīņas, jo šodien viņas prasmēm vējš bija krietni par stipru, 25. vieta kopvērtējumā, 10 U 12 un otrā U 10 ieskaitē.

Krietni vieglāka šī regate sanāca Jūlijam Kaugaram ILCA 4 jahtu klasē, kurā startēja 3 dalībnieki. Gandrīz “sausā” uzvara, 7 pirmās vietas braucienos un uzvara kopvērtējumā. Liels prieks par jauniešu centību un prasmēm! Lepojamies!

Trenere Ināra Aile