Startpautiskās burāšanas sacensības

Jūrmalas burātāji no 10. – 12. septembrim piedalījās uzreiz divās starptautiskās sacensībās! Sugisregatt, Igaunijā, Pērnavā un Lietuvas jauniešu čempionātā, Nidā.

Lietuvas čempionātā pirmajā dienā vēja nebija un braucieni tika atcelti, taču abās nākamajās dienās kopā notika 6 braucieni. ILCA 6 klasē, 25 dalībnieku konkurencē, zelta medaļu un Lietuvas čempiones titulu U19 ieskaitē, bronzu sieviešu ieskaitē un ceturto vietu kopvērtējumā izcīnīja Jete Mezīte! Martai Kaugarei bronza U 19 meiteņu ieskaitē un devītā vieta kopvērtējumā. ILCA 4, 17 dalībnieku konkurencē Martai Rupenheitei zelta medaļa un Lietuvas čempiones tituls meiteņu ieskaitē un trešā vieta kopvērtējumā! Optimist klasē Jūlijam Kaugaram ceturtā vieta no 59 dalībniekiem! Izcili!

Igaunijā konkurence bija krietni sīvāka un negaidīti laika apstākļi ierobežoja braucienu skaitu. Pirmajā dienā braucienus atcēla, jo nebija vēja, savukārt sestdien otrā brauciena laikā uznāca bieza migla un nācās doties krastā. Kopumā abās jahtu klasēs notika pieci braucieni un ILCA 4 klasē mūsu Alisei Riekstiņai trīs valstu un 46 jahtu konkurencē izdevās izcīnīt ceturto vietu meiteņu ieskaitē un astoto vietu kopvērtējumā! Šāronai Caunei 12 vieta meitenēm un 21. vieta kopvērtējumā. Optimist klasē 96 dalībnieku un trīs valstu konkurencē Elzai Ciemai 16. vieta meiteņu ieskaitē un 34. kopvērtējumā. Alise Rupenheitei 24. vieta meitenēs un 59. vieta kopvērtējumā.