Latvijas Čempionāts burāšanā jauniešiem

Latvijas Čempionāts burāšanā jauniešiem, kas no 28. – 30. augustam norisinājās Liepājas Karaostas akvatorijā, atklātā jūrā un ļoti skarbos vēja un viļņošanās apstākļos, ir noslēdzies un Jūrmalai pēc 15 gadu pārtraukuma ir Latvijas Čempions! Kopumā čempionātā piedalījās 146 burātāji Techno 293, Optimist, Laser un Topcat klasēs, no 9 Latvijas jahtklubiem un   Lietuvas 🇱🇻
Latvijā visplašāk pārstāvētajā Optimist jahtu klasē, kurā sacenšas 7- 15 gadus jauni jaunieši,  Jūrmalas Sporta Skolas un Jauniešu Burāšanas kluba “Jūrmala” burātājs Jūlijs Kaugars ieguva 2 zelta medaļas, U16 kopvērtējumā un U 12 grupā! Piebildīšu, ka Jūlijs pirmo vietu noturēja visas trīs sacensību dienas! Lepojamies!
Lepojamies arī ar mazajām meitenēm Elizabete Libkena un Lauma Riekstiņa, kuras U 12 ieskaitē izcīnīja sudraba un bronzas medaļas. Ansis Čodars U12 ieskaitē, sīvā cīņā trešais ar vienādu punktu skaitu, kā otrajai.
Lepojamies ar Jēkabs Čodars, kurš 40 jahtu konkurencē ir devītais, ar Gabriels Civjans 11. vietu, ar Elza Marija Ciema, 18. vieta kopvērtējumā un 5. meiteņu ieskaitē, ar Paula Riekstina 19 vietu un 6. meitenēs, ar Alise Ance 25 vietu un 10 meitenēs, ar Gustava Plato 28 vietu un 7 vietu U12, ar Otto Reneslāča 37. vietu un 15 U 12 un Elzas Reneslāces 38 un 13. U12. Piebildīšu, ka Otto bija vienīgais U 10 pārstāvis un skarbajos jūras apstākļos cīnījās plecu pie pleca ar lielajiem!
Laser 4,7 jahtu klasē Alise Riekstiņa 16 jahtu konkurencē piektā un uz pjedestāla kāpa pēc sudraba medaļas meiteņu ieskaitē, Jete Mezīte sestā un viņai bronza meiteņu ieskaitē. Marta Līva astotā un ceturtā meitenēm, Elīna Brence 11 un sestā meitenēm, Šārona Caune 13 un 8. meitenēs, Marta Kaugare 15un 9. meiteņu ieskaitē
Jūrmalai ir ar ko lepoties! Liels paldies Jūrmalas Domei, Jūrmalas Sporta skolai un Jūrmalas ostai par atbalstu! Paldies vecākiem, Jūs esat mūsu stiprais balsts!
Un vislielākais paldies pašiem burātājiem, kuri iet uz priekšu neskatoties ne uz kādiem laika apstākļiem un škēršļiem!
Mēs esam labākie!
Jūrmalai ir čempioni arī pieaugušo TopCat jahtu klasē! Mūsu kluba burātājas Nikolas tētis, Silards Kamergrauzis kopā ar komandas biedru Sandi Rauzu izcīnīja zelta medaļu!