Jūrmalas Sporta skolas burātājs veiksmīgs starptautiskajos ūdeņos

Spānijas pilsētā Palamosā no 17. – 20 februārim norisinājās 32. International Palamos Optimist Trophy, regate, kas šogad pulcēja 532 burātājus no 24 valstīm! Latviju pārstāvēja Jūrmalas Sporta skolas burātājs Jūlijs Kaugars, LAT 99! Dalībnieki tika sadalīti piecās flotēs, vidēji pa 107 burātājiem katrā un kopumā bija paredzēti 12 braucieni pa 3 braucieniem dienā. Vējš pirmās divas dienas bija gan pārāk vājš un mainīgs, gan iepūta ar vētras spēku, līdz par 18 m/s, kā rezultātā varēja noorganizēt tikai divus braucienus. Trešajā dienā iepūta normāls Ziemelis un +10 grādos notika trīs braucieni, kuros Jūlijs finišēja 10., 2. un 8. vietā un pēc trešās dienas kopvērtējumā ieņēma 40. vietu un finālbraucienos izcīnīja vietu zelta flotē starp 107 šīs regates stiprākajiem burātājiem! Finālbraucienu dienā vējš atkal bija pārāk vājš un mainīgs, un tas Jūlijam krietni patraucēja noturēt iepriekšējā dienā izcīnīto vietu. Kopvērtējumā 75. vieta 532 dalībnieku flotē un kaut arī pats Jūlijs ar gala iznākumu nav apmierināts, mēs ar šo sniegumu, uz valstu fona, kur burā visu cauru gadu, lepojamies!

Jūrmalas Sporta skolas burāšanas trenere Ināra Aile.