Jūrmalas kauss burāšanā

18. un 19. septembrī Jūrmalā, Lielupē notika Jūrmalas Sporta skolas un Jauniešu Burāšanas kluba “Jūrmala” rīkotās sacensības Jūrmalas kauss 2021, jauniešiem, kas bija pēdējais posms Latvijas Kausa ieskaitē. Diemžēl zemā ūdens līmeņa un brāzmainā vēja dēļ sacensības nevarēja notikt jūrā. Jūrmalu trīs jahtu klasēs pārstāvēja 31 burātājs, bet kopā sacensībās piedalījās 58 burātāji no pieciem Latvijas jahtklubiem. Daudzskaitlīgākajā, Optimist jahtu klasē, kurā sacenšas burātāji līdz 15 gadu vecumam, otrā vieta jūrmalniekam Jūlijam Kaugaram, bet meiteņu  ieskaitē trešā vieta Elizabetei Lībķenai. Toties U12 ieskaitē viss pjedestāls Jūrmalai. Pirmais Ansis Čodars, otrā Elizabete Lībķena, trešā Nikola Kamergrauze. U12 meiteņu ieskaitē arī visas trīs jūrmalnieces, Elizabete Lībķena, Nikola Kamergrauze un Elza Reneslāce. U10 ieskaitē piedalījās 4 burātāji un pirmajā vietā Krievijas pārstāvis Viljams Osipovs, otrajā un trešajā vietā jūrmalnieki Amēlija Apšāne un Jēkabs Auziņš.

ILCA 4/ Laser 4,7 klasē abās ieskaites grupās visas trīs pirmās vietas Jūrmalai, kopvērtējumā pirmā vieta Jēkabam Čodaram, otrā Alisei Riekstiņai, trešā Martai Rupenheitei, meiteņu ieskaitē pirmā Marta, otrajā Šārona Caune, trešajā Paula Riekstiņa.

ILCA 6/ Laser Radial klasē meiteņu ieskaitē trešajā vietā Jete Mezīte no Jūrmalas.

Kaut arī godalgas saņem tikai pirmās trīs vietas, uzvarētāji ir visi, it sevišķi treneri, jo svarīgs ir ieguldītais darbs un iegūtā pieredze, bet sacensības ir vislabākais treniņš!

Liels paldies Latvijas Zēģelētāju savienībai (LZS) un personīgi tās prezidentam Leonīdam Loginovam par izrādīto godu, bijām lepni saņemt dāvanā LZS karogu! Turēsim to vienmēr augsti paceltu!

Jūrmalas Sporta skolas treneri Ināra un Juris Aiļi!