Burātājiem pasniegtas balvas par aizvadītās sezonas sasniegumiem!

1. marta vakarā Mārupes kultūras namā norisinājās Latvijas burātāju „Gada balva burāšanā”, kurā uz aizvadīto (2018. gada) sezonu atskatījās Latvijas Zēģelētāju savienība un pasniedza balvas labākajiem! To skaitā arī jūrmalnieki.

Gada trenere – Ināra Aile

Izrādot lielu pacietību un entuziasmu, pielietojot daudzveidīgas metodes, trenere palīdz bērniem un jauniešiem iemīlēt šo sarežģīto sporta veidu. Aktīvais darbs Jūrmalas Sporta skolā no agra pavasara līdz vēlam rudenim un ziemā ir pamatā augstiem rezultātiem arī pašiem jaunākajiem sportistiem Latvijas un starptautiska mēroga regatēs.

Gada burātāja – Estere Kumpiņa

Estere savas sportiste gaitas uzsāka Jūrmalas Sporta skolā pie treneres Ināras Ailes, kur pirmos 5 gadus apguva burāšanas pamatus un iemaņas. Pakāpeniski un ļoti mērķtiecīgi trenējoties burātājas rezultāti nemitīgi kļūst arvien augstāki. To pierādīja 2018. gadā izcīnītā 7. vieta pasaules jaunatnes čempionātā. Pašlaik Estere Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā gatavojas 2020. gada olimpiskajai atlasei kā viena no kandidātēm Laser Radial klasē.

Balva pateicībā par mūža ieguldījumu – Arnim Mežulim.

Jūrmalnieks, burātājs un kapteinis ar vairāk kā 50 gadu stāžu, augstākās kategorijas burāšanas sacensību tiesnesis, aktīvs burāšanas jomā joprojām, tai skaitā kā pasniedzējs topošajiem kapteiņiem un padomdevējs ikvienam interesentam. Viņš ir rūpīgs jūrniecības tradīciju sargātājs un arī paudējs pasaulē.

Pēc Latvijas Zēģelētāju savienības materiāliem.