Burātāji veiksmīgi startē Engurē

No 31. jūnija līdz 2. augustam Engurē notika Latvijas Kausa burāšanā piektais posms. Jūrmalas Sporta skolas audzēkņi Engurē ieradās pa taisno no Rojas un jau otrdien cītīgi sāka gatavoties  sacensībām. Kaut arī Optimist klasē piedalījās tikai pieci jaunākie burātāji, jo astoņi stiprākie devās uz Tallinu piedalīties starptautiskajā 44. Spinaker Regatē, arī mazie ir skolas godu turējuši augstu un bez godalgām nav palikuši! 
Kopumā šī bija ļoti gara treniņu nedēļa ar diviem treniņiem dienā, kas ar Rojas smagu jūras apstākļu sacensībām sākās un ar Engures tik pat smagām beidzās. Vējš bija ļoti stiprs un jau bijām saguruši, toties esam ieguvuši neatsveramu jūras pieredzi, jo visi mazie un pat deviņgadīgais Otto, noburāja visus deviņus braucienus! Un tā kopsavilkums! Gustavs Plato tikai pēdējā braucienā zaudēja savu pirmo vietu B grupā un ir 2, Laumai Riekstiņai pirmā vieta B grupas meitenēm un piektā vieta B grupā, Elzai Reneslācei otrā vieta B grupas meitenēm un sestā vieta B grupā. Artūrs Civjans astotais B, Otto Reneslācis devītais un pirmais C grupā!
Laser 4,7 jahtu klasē Alise Riekstiņa trešā meiteņu ieskaitē un astotā kopvērtējumā, Šārona Caune ceturtā meitenēs un devītā kopv, Marta Kaugare piektā un desmitā kopv. Šajās sacensībās labākie atnācieni viņai bija otrā un ceturtā vieta starp meitenēm. Piebildīšu, ka Marta pirmo reizi uz Optimista uzkāpa maija vidū, bet ar Laser 4,7 sāka burāt jūnija sākumā!!!! Iespaidīgs progress!
Marta Rupenheite sestā meitenēs un 11. kopv., Elīna Brence devītā meitenēs un 14. kopv. Vislielākais paldies Vecākiem, par īķšķu turēšanu, morālo atbalstu un laivu krāmēšanu! Mēs esam vislabākā komanda! Paldies arī treneriem Inārai un Jurim Aiļiem! 

JSS burāšanas nodaļas trenere Ināra Aile.