„Jūrmalas Gada balvas sportā 2018” Ieguvēji no Jūrmalas Sporta skolas

Ināra Meļņičenko, Jūrmalas Sporta skolas horeogrāfijas trenerei „Jūrmalas Gada balva sporta 2018 ” par mūža ieguldījumu Jūrmalas sporta attīstībā

 

Ināra Meļņičenko Jūrmalā strādā no 1984.gada.  Savu darbu Jūrmalas Sporta  skolā  kā horeogrāfe viņa turpina vēl šodien.

Ināra ar sporta vingrotājām un vingrotājiem, meitenēm un zēniem, sāka strādāt kopā ar Zigrīdu Lenspilnieci un Mintautu Vārnu. Sākot ar 1987.gadu Ināra  strādā par horeogrāfi   mākslas vingrošanas nodaļā.  Kopā ar trenerēm Natāliju Maculeviču, Zoju Stepanovu, Tatjanu Petrovu, Olgu un Ingu Timofejevām, Ināra veido no meitenēm mazās un lielās grācijas,   gatavo  vingrotājas dalībai sacensībās, startējot gan individuāli, gan grupu vingrojumos. Ināra ir klāt visās sacensībās, kur startē meitenes, sniedz padomu, izsaka nomierinošus un mīļus vārdus, kas ir tik nepieciešams pirms vingrojumu izpildīšanas.

Ināra uzsāka savu pedagoģisko darbību kā baleta māksliniece, bet iemīlēja pedagoga profesiju un iestājās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, 2003.gadā pabeidza to, saņemot Izglītības un sporta darba speciālista diplomu ar horeogrāfijas trenera kvalifikāciju.

Nenoliedzams horeogrāfijas  treneres nopelns ir mākslas vingrotāju sasniegumos:

  1. Jūrmalas izlases komanda grupu vingrojumos senioru klasē izcīnīja zeltu Latvijas čempionātā.
  1. Darja Medjuho – Latvijas izlases dalībniece,  daudzkārtējā čempione, piedalījās Eiropas un Pasaules čempionātos individuāli.
  2. Natālija Kapustinska – Latvijas izlase dalībniece,  daudzkārtējā čempione, piedalījās Pasaules un Eiropas čempionātā grupas vingrojumos.
  3. Elīna Kapustinska – Latvijas izlases dalībniece, piedalījās Pasaules un Eiropas čempionātā grupas vingrojumos.
  4. Elza Steļmaha –  Latvijas izlases dalībniece, piedalījās Eiropas čempionātā grupas vingrojumos.

Patlaban Ināra Meļņičenko strādā ar Jūrmalas izlases komandu junioru klasē, gatavo  vingrotājas veiksmīgajiem startiem Latvijas čempionātā un Jaunatnes Olimpiādē  individuālajos  un grupu vingrojumos.

Ināriņa (kā viņu mīļi dēvē visas mākslas vingrošanas treneres) savos 76 mūža gados ir vēl ļoti vitāla, dzīves priecīga , enerģiska, atsaucīga un laipna. No viņas strāvo patiesa cilvēkmīlestība un inteliģence.