U12 basketbolisti LJBL finālā

Jūrmalas Sporta skolas basketbolisti U12 grupā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (turpmāk LJBL) turnīrā, kas ilga visu gadu (izņemot Covid aizlieguma laiku) gan meitenes , gan zēni šogad tika līdz finālam, kas ir ļoti augsts sasniegums.

            Meitenēm savā U12 grupā kopā bija 20 komandas, kas sadalījās Austrumu (9 komandas) un Rietumu (11 komandas) grupās. Pēc regulās sezonas divām kārtām abu grupu kopvērtējumā Jūrmalas meitenes ierindojās 5.vietā, tā izcīnot vietu piedalīties Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Daugavpilī no 3.-5.jūnijam. Finālturnīrā astoņas labākās komandas tika sadalītas divās grupās, kur katra ar otru izspēlēja vienu spēli. Jūrmalas meitenes grupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras pār Liepāju un Rīga/TTP 2 un piedzīvoja vienu zaudējumu Rīga/Centrs komandai. Ar divām uzvarām jūrmalniecēm pietika, lai iekļūtu pusfinālā. Pusfinālā pārākas bija Rīga/Jugla meitenes, bet turnīrā vēl priekšā spēle par trešo vietu. Par trešo vietu Jūrmalas Sporta skola sacentās ar RJBSS Rīdzenes komandu. Spēles pēdējā ceturtdaļā jūrmalniecēm izdevās atrauties no pretiniecēm un ar rezultātu 39:26 tika izcīnīta uzvara, kas komandai atnesa LJBL bronzas medaļas. Meitenēm tika piešķirtas arī individuālās balvas – U12 simboliskajā “Zvaigžņu pieciniekā” iekļuva Marta Pētersone, savukārt kā labākā komandas aizsardzības spēlētāja tika atzīta Danija Verne. Paldies meitenēm par cīņas sparu un trenerim Kasparam Božem par lielo ieguldīto darbu.

Zēniem U12 grupā 2021./22. sezonas sākumā LJBL turnīrā bija 43 komandas, kas tika sadalītas 4 apakšgrupās. Jūrmalnieki startēja Centrs – Rietumi apakšgrupā, kurā kopā bija 12 komandas. Pēc pirmās kārtas kā  pirmie zēni izgāja otrajā kārtā. Pēc otrās kārtas kā pirmie Jūrmalas U12 zēni iekļuva finālā. “Beidzot arī Jūrmalas zēni piedalījās LJBL finālturnīrā. U12 vecuma grupas finālturnīrs notika 3.-5.jūnijā,  Ogrē, Ogres 1.vsk. zāle. Esam auguši visas sezonas garumā un nospēlējot labāko spēli sezonā, lai arī zaudējām, ir izcīnīta 4. vieta Latvijā. Paldies Jūrmalas Sporta skolai par lieliskiem apstākļiem ikdienā un finālturnīrā, bērnu vecākiem par neatsveramu atbalstu kopš uzsākām šo ceļu un milzīgs paldies jaunajiem vīriešiem par ieguldīto darbu, izturību un raksturu visas sezonas garumā” tā zēnu treneris Mārtiņš Liepa. Puiši izcīnīja arī individuālās balvas – U12 simboliskajā “Zvaigžņu pieciniekā” iekļuva Stefans Mežalis, savukārt, kā labākais komandas aizsardzības spēlētājs tika apbalvots Henrijs Seilis.  

Paldies arī trenerim Mārtiņam Liepam par lielo ieguldīto darbu.

Jūrmalas Sporta skola.