Mārtiņš Meiers sniedz meistarklasi Jūrmalas Sporta skolā

Jūrmalas Sporta skolas basketbola nodaļā pie Mārtiņa Liepas trenētajiem jaunajiem basketbolistiem š.g. 15. jūnijā ar savu meistarklasi  paviesojās slavenais Latvijas basketbolists Mārtiņš Meiers, kas arī savas basketbolista sporta gaitas uzsācis Jūrmalas Sporta skolā.

 (Mārtiņš Meiers – Profesionālā līmenī sācis spēlēt LBL klubā BK Ventspils. Sezonu nospēlējis Vācijas klubā Mitteldeutscher BC, M. Meiers atgriezās Latvijā, kur pēc sezonas BK Ventspils pievienojās Rīgas VEF. Individuāli lieliskas sezonas noslēgumā VEF sastāvā 2017. gada pavasarī kļuva par LBL čempionu. Pārstāvējis dažādu vecumu Latvijas jaunatnes izlases. Latvijas U-18 izlases sastāvā piedalījies vienā Eiropas čempionātā, U-20 izlases sastāvā — divos Eiropas čempionātos. – avots Vikipēdija)

“Kad Latvijas izlases spēlētājs pēc garas sezonas atrod laiku un ierodas ciemos uz treniņu pie mūsu džekiem, tas ir gods. Kā jau kārtīgiem basketbolistiem pienākas, Mārtiņš treniņā pievērsa uzmanību detaļām. Basketbolā tas ir svarīgi, jo sīkumi bieži vien izšķir to, vai gūsi panākumus. Jo ātrāk jaunie spēlētāji to sapratīs, jo labāk. Mārtiņa ciemošanās sniedza jaunu perspektīvu, zināšanas un vēsmas no profesionālā sporta. Tas viss dod impulsu tālākajam darbam un mērķu sasniegšanai”, tā saka treneris Mārtiņš Liepa.

Jūrmalas Sporta skola