Jūrmalniekiem sudrabs un bronza Latvijas Jaunatnes basketbola līgā

Ar panākumiem noslēgusies 2023./2024. gada sezona Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Finālturnīru sacensības norisinājās no 19. aprīļa līdz 12. maijam dažādās Latvijas pilsētās, tostarp Jūrmalā. Jūrmalas sporta skolu līgā pārstāvēja meiteņu un zēnu komandas četrās vecuma grupās; dramatiskās spēlēs izcīnītas sudraba un bronzas godalgas.

No 19. līdz 21. aprīlim kā pirmās finālturnīru aizvadīja U16 (2008. dzimšanas gads) grupas meitenes, izcīnot 6. vietu.

Nedēļu vēlāk startēja U15 (2009. dzimšanas gads) meitenes – spēlē par trešo vietu jūrmalnieces uzveica komandu no Cēsīm, izcīnot bronzu.

Finālsacensības kā noslēdzošās aizvadīja zēnu un meiteņu U14 (2010. dzimšanas gads) komandas. Zēnu komanda finālturnīram kvalificējās kā astotā, bet ar labām spēlēm spēja iekļūt pusfinālā. Spraigā cīņā par bronzas medaļām jūrmalnieki ar rezultātu 47:48 piekāpās Tukuma vienaudžiem, izcīnot 4. vietu.

Finālturnīrs U14 grupas meitenēm norisinājās Jūrmalā, savu skatītāju priekšā. Meitenes pārliecinoši iekļuva pusfinālā, kur pretī stājās Cēsu komanda – dramatiskā spēlē jūrmalnieces vinnēja ar rezultātu 36:35 un pirmo reizi iekļuva savas vecuma grupas finālā, kur izcīnīja sudraba godalgas, piekāpjoties Rīgas komandai vien par četriem punktiem.

Jūrmalas Sporta skolas U15 meiteņu komanda, izcīnīta 3. vieta

Jūrmalas Sporta skolas U14 meiteņu komanda, izcīnīta 2. vieta.

Jūrmalas Sporta skolas U16 meiteņu komanda, izcīnīta 6. vieta.