Gulbis vada paraug treniņu Jūrmalas Sporta skolā

Turpinot labi iesākto sadarbības tradīciju, vakar 24. janvārī Jūrmalas Sporta skolā viesojās un vadīja paraug treniņu Basketbola kluba „Jūrmala” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. Uz treniņu bija aicināti Sporta skolas jaunākie basketbolisti, kas trenējas pie treneriem Mārtiņa Liepas, Ludmilas Butānes un Riharda Ošupa. Mazie basketbolisti ar entuziasmu uztvēra „lielās” komandas trenera teikto un mēģināja parādīt, ko ir apguvuši savos treniņos. Jaunajiem basketbolistiem tas bija liels stimuls tālākiem sportiskiem sasniegumiem, lai arī viņi kādreiz varētu spēlēt augstākajā līgā. Pēc treniņa pie trenera Gulbja sastājās liela rinda autogrāfu un fotomirkļu tīkotāju.

Šis treniņš bija pirmais no sadarbības programmas, kurā plānoti līdzīgi treniņi ar meitenēm un lielāko zēnu komandām, kuros piedalīsies arī BK „Jūrmala” komandas spēlētāji.

Paldies doto iespēju un pozitīvo sadarbību kluba prezidentam Edgaram Jeromanovam, ģenerālmenedžerim Jānim Voinam un protams arī kluba galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim.

Jūrmalas Sporta skola.