Basketbola treneru pieredzes apmaiņa

14.decembrī Basketbola Kluba Jūrmala galvenais treneris Mārtiņš Gulbis tikās ar Jūrmalas Sporta skolas basketbola treneriem. Tikšanās laikā Mārtiņš Gulbis atbildēja uz jautājumiem par savu basketbola redzējumu, BK Jūrmala spēles īpatnībām, spēlētāju fizisko un psiholoģisko sagatavotību.

Tā turpinot labi iesāktās tradīcijas, kad basketbola klubs „Jūrmala”, kas spēlē gan Baltijas Basketbola līgā, gan Latvijas Basketbola līgā, turpina tikties gan ar skolu jauniešiem, tā veidojot padziļinātu izpratni jauniešos par basketbolu, rādot ar savu personīgo pieredzi, ka ar neatlaidīgiem, grūtiem un smagiem treniņiem ir iespējams sasniegt arī Latvijas sporta virsotnes un tiekties uz starptautiskiem sasniegumiem, gan Sporta skolas basketbola treneriem, daloties profesionālā darba niansēs, detaļās un metodikā, gan apstiprinot un atbalstot, „jā, arī es tā daru un ar laiku tas nes vajadzīgo rezultātu”. Izveidojusies sadarbība tiek turpināta ar kolektīvo uzaicinājumu uz Daugavas sporta namu, 23.12. plkst.19.30 apmeklēt LBL spēli Jūrmala pret VEF. Soli pa solim tiek realizēta sadarbība Sporta skolai ar augstākās līgas klubu, tā veidojot tik ļoti nepieciešamo sporta „piramīdu”, kas palīdz motivēt jauniešus trenēties basketbolā.

Jūrmalas Sporta skola pateicas par sadarbību un atbalstu BK Jūrmala prezidentam Edgaram Jeromanovam un kluba menedžerim Jānim Voinam.

Basketbola treneru pieredzes apmaiņa

Jūrmalas Sporta skola.