Baltijas meiteņu basketbola līga

2022. gada rudenī Jūrmalas Sporta skolas basketbolistes piedalījās Baltijas meiteņu basketbola līgā. Trijās dažādās vecuma grupās jaunās jūrmalnieces aizvadīja 15 spēles pret Somijas, Igaunijas un Latvijas komandām.

Novembra sākumā turnīrā startēja U-13 vecuma grupas (2010. dzimšanas gads un jaunākas) meitenes, kuras piecās spēlēs izcīnīja 3 uzvaras. Vispirms tika uzvarētas vienaudzes no divām Rīgas sporta skolām – RBJSS ”Rīdzene” un Basketbola skola ”Rīga”. Dienu vēlāk ar nelielu rezultāta starpību tika piedzīvots zaudējums pret Somijas akadēmiju ”Espoo Basket”. Bet noslēgumā jūrmalnieces uzvarēja Tallinas ”Kalev” no Igaunijas. Pirmā posma organizatoru atzinības balvu saņēma jūrmalniece Elīza Omula.

Valsts svētku noskaņās no 18. – 20. novembrim turnīrā startēja gadu vecākās basketbolistes, kur U-14 vecuma grupā Jūrmala izcīnīja 4 uzvaras. Turnīra pirmajā dienā uzvarēta igauņu komanda ”Keila” un līdzīgā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums ar piecu punktu starpību Somijas ”Tikkurila-Seura” meitenēm. Vēlāk pārliecinoša uzvara pret BS ”Rīga” kā arī uzvarēta otra Somijas komanda ”Peli-Karhut”. Turnīra pēdējā dienā vēl viena uzvara pār  Alfrēda Kraukļa basketbola skolu. Par Jūrmalas komandas vērtīgāko spēlētāju organizatori atdzina Martu Arsentjevu.

Gada nogalē startēja arī U-16 vecuma grupas (2007. dzimšanas gads un jaunākas) meitenes, kurām 9 komandu konkurencē bija jāsadala godalgas. Turnīra ievadā jūrmalnieces pārliecinoši uzvarēja abas grupu spēles – pret Mārupes meitenēm un Tukuma Sporta skolu, kas ļāva kvalificēties top 4. Turpinājumā Jūrmalai minimāls zaudējums pret Alfrēda Kraukļa basketbola skolu un divi bezierunu zaudējumi BS ”Ogre” un RBJSS ”Rīdzene”, kas noslēgumā Jūrmalu ierindoja 4. vietā.